Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Berani se zklamou v lásce, Ryby si zaskotačí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Srpen se blíží do své poloviny. Ještě máte čas užívat si letních radovánek a brát to, co je vám nabízeno. V tomto týdnu však budeme ovlivněni úplňkem. Hvězdy slibují idylické vztahy, ale i roztržky a nadšení pro něco nového. Ve vztazích budete muset ukázat originalitu. A co dalšího čeká právě vaše znamení? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, na váš vztah se díváte příliš černě. Zkuste pochopit, že i váš miláček potřebuje více prostoru pro sebe. To, co sami požadujete, dopřejte i svému partnerovi. Singles budou v tomto týdnu přelétaví. Co chtějí poznat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, tento týden bude mít váš idol konkurenta v lásce. Pozná změnu vašeho chování. A jak se rozhodnete? Půjdete za tím originálnějším. Pokud jste ve vztahu, váš týden bude velmi pohodový. Na co můžete pomýšlet? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, pokud máte novou známost, nepočítejte s tím, že to bude láska na celý život. Nevydrží vám to, ani se vázat nechcete. Ve vztahu budete muset uvolnit napětí. Jak? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, tento týden zaznamenáte úspěchy a bude se vám dařit. V partnerství vám hvězdy slibují idylku a v práci jste plní energie a váš intelekt je na vrcholu. Máte pocit, že zvládnete všechno. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V tomto týdnu se vám podaří dořešit finanční záležitosti z minula. Po finanční stránce se vám začíná dařit skvěle. Mezi vámi a vaší drahou polovičkou to trochu zaskřípe. Vaše láska vám naznačí, s čím není spokojená a tady se projeví vaše ego. A jaký týden čeká nezadané Lvy? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento týden si dávejte pozor na finance. Neutrácejte za zbytečnosti a držte si v pohotovosti svou finanční rezervu. Hvězdy varují i před snadnými výdělky. Co radí hvězdy, pokud chcete překvapit svého miláčka? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V polovině týdne hvězdy slibují setkání s perspektivní známostí. Máte vysoké šance k nalezení pravé lásky. Nepouštějte se ale do něčeho, co je nad vaše síly. A co musíte udělat ve vašem vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, i když se před svou novou známostí snažíte být originální, nezapomeňte, že přirozenost vítězí. Možná proto jste zatím neměli na partnery moc štěstí. Co čeká tento týden zadané Štíry? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, protože nemáte rádi nudu, snažíte se ze svého okolí odklidit nudné lidi. Singles mají šanci narazit na protějšek, se kterým se budou dobře bavit. Milování s vaším partnerem nepovažujete za povinnost. Co vás ale urazí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, budete bojovat se svou drahou polovičkou. Nemůžete se s ní na ničem domluvit. Trápí vás problémy s komunikací, zkuste ji proto omezit na minimum. A jak na tom budou tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V tomto týdnu se budete cítit plni energie. Čtvrteční úplněk ve vašem znamení vás nakopne. Začnete se zaměřovat hlavně na sebe. Pokud vás váš partner začne nudit, pravděpodobně provedete nutné změny. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden se bude točit kolem vaší práce či případného kariérního postupu. Pokud uvažujete o něčem vlastním, jděte do toho! V lásce si zaskotačíte a čeho se dočkají nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články