Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Berani odhalí faleš, Blížence obklopí láska

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Adventní období začalo a nový pracovní týden je před námi! Co vás v tomto týdnu čeká a nemine? Hvězdy vám dají příležitost, najít si nový koníček, kterému doslova propadnete. V oblasti vztahů, očekávejte jisté rozpory, ale záhy zjistíte, jak moc jste se mýlili. A co dalšího si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vám v tomto týdnu přinesou jisté pracovní výhody, které se nebudou příliš zamlouvat vašim kolegům. Budou důvodem k závisti a právě nyní zjistíte, jaká faleš se mezi vámi a vašimi kolegy skrývala. A jak to bude ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v tomto týdnu se vás bude držet negativní energie, která se podepíše na vaší psychice. Snažili jste se udržet adventní pohodu, ale v týdnu to bude gradovat. Někdo z vašich blízkých vás vytočí doběla. A jak se vám bude dařit v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše drahá polovička vás mile překvapí. Vrhnete se do společných aktivit a budete si užívat jeden druhého. Singles se pustí do vánoční výzdoby a nakupování a na seznamování nebudou mít čas. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, s adventem pro vás přichází nádherné období. Vaše rodina bývá konečně pohromadě! Jen si dávejte pozor na to, komu se svěřujete. Ne všichni vaši příbuzní umí zachovat tajemství. A jak to budete mít ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, váš nový objev se o vás umí skvěle postarat. Otázkou je, zda o to stojíte? Nebo spíš, zda o to stojíte v takové míře? Přeslazená atmosféra vaší dobré náladě nepřispívá. Ale v práci se vám bude dařit. Vše zvládáte na jedničku! A co ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v práci táhnete za jeden provaz a tvoříte tak skvělý tým. Ovšem pracovní povinnosti vás zaměstnávají natolik, že na nic jiného nemáte čas. O svařáčku s vaší drahou polovičkou si můžete nechat zdát. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu vám hvězdy předpovídají, že budete daleko od domova. Práce máte skutečně nad hlavu. Peníze moc neřešíte. Ale v lásce neumíte obrátit situaci k lepšímu. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, své drahé polovičce se snažíte neustále vnucovat své rady. Ona si to však chce dělat po svém. I vy špatně přijímáte rady ostatních, tak ji nechte dýchat. A co čeká v tomto týdnu na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, ve svém duševním zápalu se vrhnete do dobrodružných akcí. Dokážete se přizpůsobit všemu, horší to bude s vaší drahou polovičkou. S tou vás čekají v tomto týdnu rozepře. Ukážete, jak umíte být vzteklí. A co nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vaše touha vás žene stále vpřed. Pokud však budete jednat povrchně, zůstanou vám oči pro pláč. Singles si však tento týden přijdou na své. Zjistíte, jak chutná štěstí. A jak vám to půjde ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu vás čekají náhlé proměny. V žádném případě nestrpíte každodenní rutinu. Singles dají přednost osobě, která má vysoké duševní kvality. A co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, budete se rozplývat nad předvánoční atmosférou. Dojme vás i vánoční výzdoba v obchoďácích. Samozřejmě se v tomto čase zapojíte do dobrovolných aktivit. V lásce toužíte po blaženosti. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články