Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týdenní horoskop: Berani budou pracovat na svých snech, Býci si přiznají nefungující vztah

pár, láska, úsměv, žena, muž, zima
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly na poslední lednový týden! Kdo uspěje v práci a kdo konečně vyřeší své partnerské vztahy? Vnímejte znamení kolem vás, závěr ledna bude velmi intenzivní. Přečtete si, co čeká právě vás v pravidelném týdenním horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vás čeká velká událost! Také si dáte konečně do pořádku své finance. Vhodné je uvažovat o obměně šatníku a vytřídění věcí, které už nenosíte. Zkuste například metodu Marie Kondo. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se tento týden projevit své city a nepochybujte o nich. V práci budete mít velmi dobrý úsudek, šéf by vám tak mohl svěřit důležitý úkol. Věřte sami sobě, úspěch se dostaví. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se tento týden začít pracovat na svých snech! Hvězdy vám přejí a máte velkou šanci, že se vám podaří úplně vše, na co sáhnete. Jinak tomu nebude ani v partnerských vztazích. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte upřímní sami k sobě. Možná tento týden zjistíte, že některé věci ve vašem životě už nefungují tak, jak tomu bylo doposud. Měli byste umět pouštět nepotřebné. V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Aktuálním tématem pro vás bude změna práce. Pokud budete aktivně hledat, můžete najít velmi zajímavou příležitost, která se nebude jen tak opakovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vymyslete lepší plán, tohle nebude fungovat. Váš úmysl nebyl špatný, ale ještě musíte přitvrdit v detailech. Někdo z vaší rodiny by vám mohl být skutečně nápomocný. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento týden bude pro vás ve znamení vášně a erotiky. S partnerem byste mohli vyzkoušet nové polohy i hračky, které zůstávaly do teď jen ukryté v tajném šuplíku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je čas se omluvit za chyby, o kterých moc dobře víte. Stejně vyjdou najevo, nezabráníte následkům. Můžete však zaujmout správný postoj a zachovat si svou hrdost. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Rodina by vám tento týden mohla komplikovat vaše plány. Někdo zřejmě nebude souhlasit s tím, kam chcete, aby se váš život ubíral. Buďte připraveni obhájit si svou samostatnost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dávejte na sebe větší pozor, jste až příliš neopatrní. Riskujete úplně zbytečně. Celý svět vám leží u nohou, ale jako by vám to pořád nebylo dost. Karma funguje za každých okolností. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste svému partnerovi více pomáhat, nezvládne vše sám. Naučili jste se, že nemusíte za nic převzít zodpovědnost. V budoucnu by to však mohlo způsobit velké problémy, zejména ve finanční oblasti. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nemusíte nikomu vysvětlovat, proč jsou vaše kroky právě takové, jaké jsou. Nikdo nežije váš život, jen vy. Hvězdy vám tento týden opravdu přejí. Máte šanci dosáhnout velkého úspěchu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy