Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Berani budou bojovat o lásku, Štíři předvedou své umění v posteli

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Jsme na začátku prvního červnového týdne a hvězdy už vědí, co se bude dít. Někteří zrozenci si budou muset projít vztahovou zkouškou, jiní budou žít v iluzích. Nebude vám chybět chuť k plánování nečekaných akcí. Budete se muset poprat s vypočítavostí a lehkomyslností. To vše vlivem novoluní v Blížencích. Co dalšího už o vás hvězdy vědí? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o svou lásku chcete bojovat, ale ona vám dává dost jasně najevo, co si myslí. Tento týden to budete mít těžší. Zkuste se poradit s dobrým přítelem. V pracovní sféře máte zelenou. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

V tomto týdnu o vás vaše drahá polovička projevuje extrémní zájem. Počítejte s tím, že jde hlavně o sexuální fantazie. Její milostné hranice se posunují tam, kam jste si to již dávno přáli. Máte štěstí! Uvolní vás to natolik, že v práci budete podávat ohromující výkony. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dopřejete si pracovní odpočinek. Za ničím se tento týden nehodláte honit. Pročpak? Je přece tolik zábavnějších věcí. Vaše drahá polovička vám dá najevo, že je na vážkách, jak to s ní vlastně máte. Nedokážete pochopit, co po vás chce. Co byste rozhodně neměli? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, ve vztahu se začínáte trochu nudit. Výkyvy nálad vaší drahé polovičky vás neskutečně vytáčí. Ale, hvězdy varují: Musíte si uvědomit, že vztah není procházka růžovou zahradou. Je potřeba do něj investovat. Zvládnete to? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztahu jste spokojeni jako nikdy. Jediné, co vás rozčiluje, je lehkomyslné jednání vašeho miláčka. Jinak je všechno zalité sluncem. Jen pozor, v práci by vás mohlo něco zaskočit. Nebo spíš někdo. A jak to budou mít tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento týden budete trochu roztržité. Nebojte se, tak jako hádka přišla, stejně rychle se přežene. Váš miláček na vás nedá dopustit. Jen je trochu vypočítavý. Oceníte vaše blízké, na které je spolehnutí. S čím vám pomohou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé singles Váhy, neplýtvejte silami na někoho, kdo na vás reaguje negativně. Čím déle se o to budete snažit, tím hůře pro vás. Tento upír vám vyčerpá veškerou energii. Soustřeďte se na osoby, které vám ji jsou schopny vrátit. Proč jste na to tak upnutí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden vsaďte na své sexuální dovednosti. V dlouholetém partnerství si dopřejete vzrušující hrátky, na které jen tak nezapomenete. Singles dostanou varování: Nedělejte nic, co vám není příjemné. Jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Váš protějšek vás znervózňuje. Uvědomuje si vaše výkyvy nálad a nutně potřebuje vysvětlení. Zkuste ho nějak zaměstnat, vaše trpělivost není bezedná. Chcete vyhovět všem požadavkům vašich nadřízených. Ale co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, se svým partnerem na sebe nejste příjemní. I když jste si užili skvělý víkend, budete řešit materiální záležitosti. Neměli byste vytahovat hádky typu: Já vydělávám více peněz…Tento postoj vám vydrží. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Cítíte potřebu se partnerovi svěřit. Jste přesvědčeni, že vaše starosti a obavy jsou i jeho. Hvězdy varují: Nyní na to není ta správná chvíle. Svěřte se kamarádovi. A nezapomeňte, některé věci je lepší si nechávat jen pro sebe. Co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, cítíte mezi vámi a vaší drahou polovičkou dusno? Naplánujte si na každý den zajímavou aktivitu, jen tak se vám podaří udržet zdravý vztah. A zakopat válečnou sekeru. Co vás může ohrozit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články