Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Beran se podrobí zkoušce, Panna slízne smetanu

Co vás čeká tento týden?
Zdroj: archiv
Nový týden je opět tu a s ním i pořádně nabité emoce. Díky tomu, že se zase blíží úplněk v Beranu, bude to pořádná jízda! Zdánlivě neřešitelné věci se nakonec vyřeší snadno a hladce. Jak bude vypadat tento úplňkový týden? Hvězdy vám to prozradí!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berana čeká poněkud nabitý týden plný zásadních změn. Podrobí se životní zkoušce, kterou nakonec zvládne na jedničku. Novou situaci zvládne levou zadní.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býci by si měli dát velký pozor na své zdraví. Poslední dobou se hodně přepínáte a vaše nervy to celkem nezvládají. Tento týden, kdy bude navíc úplněk, nabádá k odpočinku. Měli byste myslet víc na své zdraví.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Tento týden bude Blížencům nadmíru nakloněný. Práce vám půjde od ruky a dokonce se dočkáte i zaslouženého postupu. Ke konci týdne ale na vás padne únava, takže si odpočiňte. Zasloužíte si to.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Vy jste prostě citlivka, takže se v období úplňku nebudete cítit zrovna fajn. Navíc máte momentálně hodně práce a naprosto zapomínáte na své koníčky. Zkuste si to alespoň o víkendu vynahradit, ať načerpáte novou energii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Je potřeba věnovat více času rodině. V poslední době ji hodně zanedbáváte a myslíte jen na sebe. Úplněk také nabádá k tomu, abyste se nad sebou zamysleli a nebyli takový sobci.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny čeká opravdu skvělý týden. Vaše snaha za poslední měsíce bude oceněna a vy konečně slíznete pomyslnou smetanu! Ve středu nachystáte parádní oslavu a své úspěchy řádně zapijete.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti stihnete v prvních dnech týdne. Návrat z relaxační dovolené tedy zvládnete na jedničku.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Budete jako hromádka neštěstí. Bude to hlavně kvůli dorůstání měsíce, kdy se vám vždycky nahromadí rány z minulosti. Vybrečte se a uvídíte, že se vám alespoň trochu uleví.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Ucítíte, že odložit povinnosti bude ta nejlepší volba, jinak se z toho zblázníte. Ony vám ty povinnosti nikam neutečou, takže se bez výčitek můžete zastavit. Načerpejte vitalitu do dalších dní!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny týdne nikoho ani vidět. Trochu se na ten svět usmějte a věřte v sílu úplňku. Uvidíte, že díky němu najdete jasný pohled svého života.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Sice už přišel podzim a chmurné počasí, ale to vám vůbec nevadí. Ba naopak! O víkendu si užijete brouzdání poklidným lesem a budete sbírat houby. Vaše konstelace je pro celý týden příznivá.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Úplněk na vás nechystá žádné velké zvraty, takže se nemusíte ničeho obávat. Jediné, co se bude dít staronového, je to, že se vám vrátí chuť zase dělat koníček, který jste v minulosti dělali. Tak směle do toho!

Související články

Další články