Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici plný zvratů: Rozina se utrhne ze řetězu a nečekaná žádost o ruku

+ Další 3 fotografie
Kdy zasáhnout pevnou rukou při výchově a kdy nechat děti, aby si šly vlastní cestou? U Maléřových je zase pořádně výbušná směs kvůli Rozině, která má jasnou představu o svém životě a chce si jít za ní. Jenže rodiče i děda mají na věc jiný názor. Hlavně děda se nehodlá smířit s tím, jak se věci mají. A tak si došlápne nejen na Martina, ale i na samotnou Rozinu a jejího Victora. S jakým výsledkem? Co všechno se tím rozpoutá? A čím Rozina překvapí i Šárku? A co nečekaná žádost o ruku ze strany Matěje? Řekne mu Katarína ano?

Jak požádat o ruku tu, kterou milujete a o kterou hodně stojíte? Matěj si tím láme hlavu už pár dní, protože nechce, aby to vypadalo, že byl k zásnubám dotlačen blízkými a okolnostmi. Zároveň má trochu obavy, jak Katarína zareaguje.

A tak se obrátí s prosbou o pomoc na Václava. Ten svou dceru moc dobře zná, ví, jak na ni. Právě on vymyslí něco, co Matěje nadchne. Co mu doporučí? Jak Matějova netradiční žádost o ruku dopadne?

Na druhé straně u Maléřů je to zase na ostří nože. Tentokrát se to ale překvapivě netýká rozvodu Martina Maléře a Veroniky Maléřové. Jejich dcera Rozina, která se ještě nedávno před spaním modlila, téměř měla sex s gayem a byla zakřiknutá puťka, si postaví hlavu.

Odmítá nastoupit do prvního ročníku na psychologii a chce si požádat o odklad. Jak už ale zjistila, musí mít splněny alespoň dva semestry, aby jí bylo vyhověno. To se samozřejmě blonďaté krásce nelíbí a rodiče postaví před hotovou věc.

Do školy vůbec nenastoupí, protože chce raději cestovat s Victorem po světě a podle svých slov si ho vzít někde u moře na pláži. Rozina se doslova utrhne ze řetězu a jasně dá svým rodičům najevo, že je dospělá a bude si dělat, co chce.

Související články

Další články