Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Týden v Ulici plný vyčerpání: Matěj si sáhne na úplné dno a Rozina zuří!

+ Dalších 14 fotografií
Tento týden byl v Ulici pořádný masakr. Matěj Jordán si sáhne na úplné dno. Snaží se ze všech sil napravit škody, které napáchal, když řídil se zbytkovým alkoholem. Na druhé straně začínají docházet nervy Rozině s kamarádkou Janou, která se v poslední době chová jako utržená ze řetězu.

Kdy by měl člověk říct pravdu a kdy naopak mlžit a lhát, aby ještě víc neublížil tomu, na kom mu záleží? Matěj, Tomáš a Vlaďka jsou tři spiklenci, kteří se snaží pomáhat vyčerpané Kataríně, jak jen to jde.

Ta ale Matějovu pomoc vytrvale odmítá. Proto ty lži a proto i menší bouda na Katarínu. Jenže jakmile se do toho zamíchají city a opravdové přátelství, obelhávání Kataríny už není tak snadné, jak se zdálo.

A aby toho nebylo málo, Ája si začne chránit své území u Matěje… Kdo a proč už nedokáže lhát Kataríně? A v jaké nezáviděníhodné situaci se ocitne Matěj? Zrovna v nejlepším rozpoložení není ani Rozina, která bude muset zase žehlit věci za svoji kamarádku Janu.

Ta si užila žhavou noc s fešákem z Coolny, ale porušila jasné pravidlo, že si děvčata bez vědomí nebudou do bytu vodit cizí návštěvy. Rozina toho začíná mít s Janou dost. Jak bude pokračovat jejich přátelství? Kam až je schopna Jana dojít? Ulice bude plná překvapení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy