Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici plný vyčerpání: Matěj si sáhne na úplné dno a Rozina zuří!

+ Dalších 15 fotografií
Tento týden byl v Ulici pořádný masakr. Matěj Jordán si sáhne na úplné dno. Snaží se ze všech sil napravit škody, které napáchal, když řídil se zbytkovým alkoholem. Na druhé straně začínají docházet nervy Rozině s kamarádkou Janou, která se v poslední době chová jako utržená ze řetězu.

Kdy by měl člověk říct pravdu a kdy naopak mlžit a lhát, aby ještě víc neublížil tomu, na kom mu záleží? Matěj, Tomáš a Vlaďka jsou tři spiklenci, kteří se snaží pomáhat vyčerpané Kataríně, jak jen to jde.

Ta ale Matějovu pomoc vytrvale odmítá. Proto ty lži a proto i menší bouda na Katarínu. Jenže jakmile se do toho zamíchají city a opravdové přátelství, obelhávání Kataríny už není tak snadné, jak se zdálo.

A aby toho nebylo málo, Ája si začne chránit své území u Matěje… Kdo a proč už nedokáže lhát Kataríně? A v jaké nezáviděníhodné situaci se ocitne Matěj? Zrovna v nejlepším rozpoložení není ani Rozina, která bude muset zase žehlit věci za svoji kamarádku Janu.

Ta si užila žhavou noc s fešákem z Coolny, ale porušila jasné pravidlo, že si děvčata bez vědomí nebudou do bytu vodit cizí návštěvy. Rozina toho začíná mít s Janou dost. Jak bude pokračovat jejich přátelství? Kam až je schopna Jana dojít? Ulice bude plná překvapení.

Související články

Další články