Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici plný psychického vypětí: Nad alzheimerem nejde vyhrát a kam až zajde šikana učitele?

+ Dalších 8 fotografií
ulice
Jak se na člověku podepisují traumatizující zážitky, jež má za sebou? Jak to ovlivňuje jeho chování? A jak málo stačí, abychom si o jiném udělali mylný názor? Plachá Bára si drží Frantu stále dost od těla, i když ten se snaží být vstřícný a prolomit ledy. Tím se to ale mezi nimi paradoxně jen zhoršuje. Až nyní dojde k nečekanému posunu díky nedorozumění, jež zásadně ovlivní Bářino vnímání Franty. K čemu Bára dospěje? Koho dalšího čeká pěkně perný týden v Ulici?

Šikana učitele

Co je jen nevinný studentský žertík a co už regulérní šikana pedagoga, s nímž si studenti vyřizují své účty? Jakub se Otovi mstí za pětku na pololetním vysvědčení už téměř dva měsíce. Jeho kousky neustále gradují, odnášejí je i Otovi blízcí.

Teď přitvrdí ještě víc. Spolu se svou partičkou udělá něco, co Ota jen tak nerozchodí a co bude mít nepříjemné důsledky. Co kluci provedou svému třídnímu? A jak to s ním zamává?

Nad alzheimerem nejde vyhrát

Co dělá s psychikou člověka vědomí, že trpí nevyléčitelnou nemocí, jež se neustále zhoršuje? Jak dokážou ublížit egoističtí omezenci, kteří si nevidí na špičku nosu? Zdenka se s Alzheimerovou chorobou pere, jak nejlépe umí.

Bohužel jí, Magdě i Tomášovi začíná být jasné, že nemoc postupuje čím dál rychleji. A aby toho nebylo málo, Zdenku hodně zasáhne i neomalené chování Petra Kaštana, jenž se o její nemoci náhodou dozví.

Jak začne Zdenka maskovat projevy zhoršení svého zdravotního stavu? Co je pro její blízké varovným signálem? Jak jí ublíží Kaštan? A s čím se Zdenka svěří tento týden Anče, která se stává její vrbou?

Související články

Další články