Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Týden v Ulici plný nečekaných zvratů: Kristýna pomalu propadá drogám a nekončící intriky

+ Dalších 13 fotografií
Jaké hodnoty jsou pro nás v životě důležité? Kde hledat oporu, když nás zklamou naši nejbližší? Citlivá Kristýna nese čím dál hůř přetvářku a pokrytectví, ve kterém nyní žije kvůli rodičům. Už si je neidealizuje, naopak hodně kriticky vnímá, jací skutečně jsou. Jedinou oporou jí je nyní Denis, do kterého je zamilovaná čím dál víc. Bohužel přes své růžové brýle nevidí to, co ostatní. A díky tomu se řítí do čím dál většího maléru. Co vyvede tentokrát? Proč Denis dostane tento týden od Luďka pěstí? A jaké to má následky?

Kristýna experimentuje s drogami a řítí se do problémů

Čeho všeho je schopen rodič, aby ochránil své dítě před nebezpečím a malérem, do kterého se podle něj po hlavě řítí? Luděk a Blanka dělají vše pro to, aby Kristýnu odstřihli od Denise, jehož mají za feťáka, který by mohl jejich dceři naprosto zničit život.

Zamilovaná Kristýna si takový zásah do soukromí ale nemíní nechat líbit a hbitě se podle toho zařídí. Jenže rodiče to zjistí a ihned nastolí ještě tvrdší opatření, v nichž sehraje svou roli i policie. Co je už hodně silná káva? Jakou reakci to vyvolá? A jak se k tomu postaví Evžen, Adam či Marie?

Podivín Dan

Jak nabírat cenné zkušenosti, když si v kontaktu s lidmi nevěříte? Dana jeho jinakost hodně omezuje, bohužel i ve chvílích, kdy mu na něčem opravdu záleží. Ožehavým tématem jsou u něj zkušenosti se ženami, ovšem právě tohle téma s ním nyní otevře Miloš s vervou jemu vlastní.

Jakou mu dá lekci? Jak na to Dan zareaguje? A kdo dnes padne Danovi na první pohled do oka?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy