Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici plný harašení: Mezi zneužitou Janou a Hejlem to jiskří a nebohé pradleně hrozí potrat

+ Dalších 45 fotografií
Už to konečně vypadalo, že Matěj a Katarína budou mít pokoj od šílené Áji, která Matěje nahání, kde může. Jenomže Ája vytasila na nebohou, hormonálně nevyrovnanou ženu ten nejtěžší kalibr. Nakráčí k ní do krámu a oznámí jí, že je s Matějem těhotná. Takovou informaci jen stěží pradlena vydýchá. Na druhé straně je tady otřesená Jana, které se ze všech sil snaží pomoct udatný rytíř Jarda Hejl. Co se bude tento týden v Ulici dít? Kdo to nezvládne a psychicky se zhroutí?

Čeho všeho je schopná zhrzená manipulátorka, aby získala nazpět kluka, se kterým chce být? Ája to stále nevzdává, i když jí dal Matěj dost rázně najevo, aby ho už nechala být a nepletla se mu do života.

Když Ája nemůže docílit svého přímo, vezme to oklikou. Zaměří se na Katarínu, jež jí stojí v cestě. Zajde si za ní do pradlenky, aby jí se slzami v očích svěřila své velké tajemství. Ája Kataríně svěří, že čeká s Matějem dítě. Jak tohle nebohá pradlenka ze Slovenska vydýchá?

Jednoduché to nemá ani Jana, která byla sexuálně napadena manažerem Marešem. Jak moc člověka změní traumatická zkušenost? Co je jen maska pro sociální sítě a co skutečnost? Jana se stále nedokáže naplno vrátit ke svému původnímu životu a přátelům, protože se jim stydí říct pravdu o tom, jak se ji Mareš pokusil znásilnit.

Zatímco mezi ní a Rozinou se propast zvětšuje, s Jardou k sobě mají čím dál blíž. Až to začíná být podezřelé nejen jeho kolegům. Kdo a při čem je nachytá? Jak to spolu ti dva mají? A jaké další ťafky Jana schytá?

Všichni moc dobře vědí, že Jarda už má jeden úlet za sebou, a to s divokou Markétou. Tehdy mu to Lenka ještě odpustila, ale nebylo to zadarmo. Zaplete se snad podruhé s krásnou olivovou kráskou?

Související články

Další články