Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Pumrovou by Arabové kamenovali, Češky s ní soucítí tak, že by jeden blil…

Udělat tohle Gábina na Blízkém východě, tak ji ukamenují, u nás ji
každý plácá po ramenou.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie

Šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný, který všechno ví a všechno zná, glosuje vždy koncem týdne dění v Ulici, kterou sleduje manželka a on se už roky po návratu z práce nadšeně přidává!

Tento týden jsem přes veškerou divočinu v osobním životě kvůli vám pozorně zhlédl dvě epizody a nemohu než opět hodit jedovatou slinou po Gábině Pumrové.

Asi budu marně předesílat, že nejsem šovinista, ale…

Holky, kurva, to nevidíte, jak je nechutná? Ty z vás, které mají doma partnera, jí samozřejmě rozumějí a soucítí s ní. Vždyť s tím jejím tutově už v posteli nic moc není, pořád je v práci, nechce ji nechat se realizovat a ona chudák doma v teple s plnou ledničkou trpí a chce kopulovat mladého skálolezce!

Bože, kde bere tu drzost? Kdo jí dal právo? Kolik z vás by za Hynka bylo vděčných, myslím svobodné matky, co nemají na pořádné pleny a které by daly nevím co za chlapa, který dělá od nevidím do nevidím, aby se rodina měla dobře.

Ale Pumrová? Nestačí jí to. Aby taky jo, má po promoci, chce ještě žít. A tak skočí na prvního blbečka s úchylkou na MILF, rozbije rodinu, odvleče dítě do kutlochu plného teenagerů, kteří nevědí co se životem, a nechá chudáka Hynka se užírat.

Udělat tohle na Blízkém východě, je právem kamenována. Bohužel žijeme v emancipované Evropě, kde je podobné jednání u žen normou, neb ty nechápou, že nemají právo chtít víc než milujícího věrného chlapa, který se stará. Bože, jak já bych přál té krávě opak. Aby ona, vzdělaná slepička „s právem žít“, chodila do hókny a o mladýho doma pečoval Hynek s jedinou starostí ošéfovat kluka a uvařit rajskou. A hošík by si nabouchl první čubičku, co půjde okolo, sebral dítě a Gábino, táhni, chci ještě něco zažít. To byste řvaly, co? Pokrytkyně (sakra, jaký je ženský ekvivalent slova pokrytec? No to je fuk, prostě jste trapný!!!)

Další adeptkou na jednu pěstí je Romana z kadeřnictví! Úplně vidím scenáristické poznámky k její postavě: Dívka s tajemnou minulostí, které v minulosti ublížili tak, že nedůvěřuje mužům až ke krajnosti…

Bože!!! Michale, proč? Za prvé to není žádná krasavice, ale jednak jsem taky úchylák a pak, chápu, že to máš napsané ve scénáři, jinak bys ji po prvním odmítnutí odkázal do patřičných mezí a šel radši trtkat Vilmu Cibulkovou aka Ivanu, případně mou femme fatale Denisu Masnou, jejíž intimita a sexuální (ne)život mne dovádějí k šílenství…

Proč tu nervově labilní, umorousanou, depresivní maniačku, která si myslí, že jako jediná dostala v minulosti od chlapa kopačky a facku, tak uháníš? Jsi normální? Víš, jak toho zneužije? Ty, mladý a krásný rychlošípák s restaurací, který může mít v Ulici každou, na kterou si ukáže (ty vole, co střihnout Farskou, pocem, to by byla prasárnička, co? No nic, vrať se zpátky do klubovny se svazečkem fialek pro Romanu, blbče), se zakoukáš do největší dyliny v okolí. Ty vole, víš jak tím ztrácíš? Jo, jasně, zabojoval jsi o ni, rytíři, ale víš, jak toho ona pak zneužije? To neznáš balicí fintu zvanou „těžká nevšímačka“ proboha???

Neznáš, viď? Protože jsi kokot, který to myslí dobře, a proto tě mají divačky rády. Stejně jako Gábinu, přitom jsou na tom 10× hůře než ona a Hynka z fitka a s velkým pérem a vrozenou naivitou by braly všemi deseti.

Ale však on už se jistě brzy vrátí zfetovaný Eliáš a na voze taženém splašenými mustangy a s Masným coby vozkou projede Ulicí a plamenometem zúčtuje se všemi přizdisráči! A Amálii přibalí jako bonus pro Pavlíka Novotného, který jediný ví, že to není jeho Ulice. V jeho Ulici totiž mr*á silnější pes a ne největší kokot!

Na další setkání s Ulicí se těší protekční fracek, tribun lidu a bič boží…

Související články

Další články