Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Emisar zvrácenosti je zpět aby jménem zla zkušeně potýral neurotickou ex a labilního synka! Yes! Yes! Yes!

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Emisar zvrácenosti je zpět aby jménem zla zkušeně potýral neurotickou ex a labilního synka! Yes! Yes! Yes!
Zdroj: TV Nova, profimedia.cz,
+ Další 2 fotografie

Šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný, který všechno ví a všechno zná, glosuje vždy koncem týdne dění v Ulici, kterou sleduje manželka a on se už roky po návratu z práce nadšeně přidává!

Tak přeci existuje nějaká spravedlnost!

Euforie, ne, to není to pravé slovo…

Extáze!!! Esenciální rozkoš!!!

Když jsem minulý týden psal, že "...se brzy vrátí zfetovaný Eliáš na voze taženém splašenými mustangy a s Masným coby vozkou projede Ulicí a plamenometem zúčtuje se všemi přizdisráči!", ve snu by mě nenapadlo, že už si moje nejoblíbenější seriálová postava brousí kosu... Proč mi na Nově, kde melouchařím, někdo neřekl, že Martin Myšička už zase s šíleným výrazem ve tváři bloudí kulisami, aby vdechl nejlepší seriálové postavě všech dob zase na pár dní život a ztrestal všechny dobráky široko daleko a připomenul jim, že život nejsou jen samé radovánky, že i vedlejší postava může zcela opanovat obýváky svobodných matek u televizí a zlo je nezničitelné!!!

Asi to mělo být pro mě překvapení. Děkuju za něj. Jak stál ve dveřích, věděl jsem, že budu mít zase o zábavu postaráno. Jen nesmí nikdo vědět, jak se bavím. Čtenářky eXtra a divačky Ulice v jednom tahle rubrika baví a berou mé útoky s nadhledem, ale všechno má své meze a já je nesmím nasrat. Takže to uděláme takto:

Reflexe Eliášova návratu pro svobodné matky u televize

(Prosím zlomyslné lidi a bezpáteřní hovada, aby tento odstavec přeskočili, je určen pro uspokojení většinového čtenářstva a psán jen v rámci vyváženosti a objektivity v recenzi.)

Návrat Eliáše je pro Libušku další životní ranou, kterou jí tento bezpáteřní člověk způsobil. Po mnohých peripetiích, kdy konečně našla muže s otevřeným srdcem a pochopením pro její složitý vnitřní život a v rámci možností dokázala svého syna vymámit ze spárů despotického otce, se tento fanatik vrací. Můžeme jen doufat, že Libor uspěje v nerovném souboji s nepřejícím a zlým tyranem ze Spolkové republiky Německo a dokáže se mu postavit tak, aby Libušku a Boríska uchránil od dalšího životního zklamání. Kdy už konečně zasáhnou úřady a znemožní tyranovi styk s původní rodinou? Odolá Boris Eliášově rafinované citové hře na pouto otce a syna? Doufejme, že ano, protože pro člověka, jako je Eliáš, který tolik reprezentuje fenomén domácího násilí dnešní doby, není v civilizované komunitě místo a je jen dobře, že Ulice tento tolik bolestný problém mnoha současných žen tak silně akcentuje s nekompromisní upřímností!

Reflexe Eliášova návratu pro ty, kteří si uvědomují, že je to jenom jako a jde o to, se pobavit

(Prosím citlivé divačky a ženy se zkušeností s despotickým tyranem, aby tento odstavec přeskočily, máme toho ve vztahu autor - čtenářka webu před sebou ještě hodně, tak proč si to kazit.)

Zaplať pánbůh, že je ten krutopekelník zpátky!!! Neurotička Libuška, pravidelně vyndaná jak Džambulinka v posledním tažení, která si udělala dítě s největším hovadem v okrese, si nezaslouží nic jiného než trpět, protože její soužití s rozsévačem semene a bačkorou a maminčiným mázánkem v jedné osobě Liborem je mimořádně nudnou dějovou linkou, která nikoho nebaví, protože postava Libušky je zábavná pouze tehdy, když je buďto na dně, nebo našrot, ideálně obojí. Je dobře, že je zpět, aby vrátil do reality ty postavy seriálu, které si po všem, co v minulosti předvedl, ještě stále myslí, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí, a můžeme jen doufat, že se příběh nešťastného Libuščina života uzavře ve velkém finále, kdy otec před očima syna zabíjí matku, a navíc ještě v poslední chvíli uniká Policii ČR do svého lesního úkrytu v lese kdesi v Bavorsku, aby se jednou vrátil přinejmenším potrápit, ne-li dorazit, zbytek své rodiny a všechny v pětikilometrovém akčním rádiu. Palec nahoru pro scénáristky Ulice a standing ovation Eliášovi za efektní návrat na scénu v podobě příchodu s květináčem do obchodu s čajem a nadějí…

(Tady měly původně moci zpět začít číst oběti tyranů, ale rozhodl jsem se poděkovat jim pro dnešek za pozornost a těším se příště u Ulice. Ostatní mohou samozřejmě pokračovat.)

Martin Myšička sice plytké seriály nesnáší, ale složenky se neptají a návrat toho hovada pojal impozantně (Hej!!! Jasně jsem říkal, že fackované oběti domácího násilí nemají dál číst. Udělaly jste velmi špatné rozhodnutí a dobře vám tak). Skoro jsem ejakuloval, když vstoupil do Libuščiny čajovny, jež ztělesňuje její vytoužený a celoživotně hledaný klid, a ta nešťastnice málem zkolabovala, byť byl Elda ještě jednou nohou za rohem. Scéna, kdy si idiot Libor pozve Řezníka z Německa, aby si jako chlapsky promluvili u Henryho, patří k tomu nejlepšímu, co Myšička kdy v životě jako seriálový herec předvedl. Bože, jak já se bavil. Libor si připravil rytířskou řeč, netuše, že s Eliášem se nejen nediskutuje, Eliášovi se rovnou vyklízí pole. A Libor? Místo aby okamžitě padnul před satanem na kolena a rozloučil se s Libuškou a Borisem, sbalil si trenky a táhnul do ordinace za svou otravnou matkou plánovat založení sedmé rodiny, tak se pokouší s Eldou nejen vyjednávat, on mu dokonce vyhrožuje. Muhehe!

Všimněte si, jak Pán pekel a Bič boží ve třech scénách vrátil do smrtící reality všechny zainteresované. Libora vyprovodil ve třech větách, Libuši rozhodil monologem na téma "Stěhuju se do Prahy" tak, že nechápu, že hned neběžela do Lidlu pro flašku jégra a konopné lano. A to, jak si počkal u školy na svého syna… Než stačili obejít blok, byl už zase trpící teenager pěkně postaru desetkrát psychicky týrán a manipulován tak, že utrpení Artura Štaidla je proti tomu selankou. Byla to mistrovská ukázka esenciální brutality, kterou jsem s kombinací studu a rozkoše nadšeně vychutnal.

Eliáš je prostě zpět a neptá se, kolik dostane prostoru pro své řádění. Všechno okolo je fuk. Že Farskou někde podvádí demencí postižený manžel? Nezajímá! Že se Pumrová, se kterou jsem ještě neskončil rozplakala tak, že blb Hynek už jí zase zobe z ruky, namísto aby ji zabil za její zradu? Nezajímá! Že Lumír prochází zábavným trojúhelníkem? I kdyby si to rozdal se starým a mrtvým Hejlem, je mi to ukradený! Ano, uznávám, že gerontofilní pokus starého Peška střihnout a k návratu přemluvit Amálii mě na chvilku rozrušil při představě jejich sexu, ale vše marné!!!!!

Pro milion diváků Ulice včetně mě teď bude pánem Ulice jen a jen Eliáš a je jen na jeho libovůli, kdy zase odkvačí do NDR a dá prostor ostatním. Je mu jedno, kolik scén mu scénáristé dopřejí a jaké úklady mu chystá boží spravedlnost.

Eliáš se neptá! Eliáš koná!

Nechť utopí Ulici v slzách a bezbřehé tyranii, nechť šovinismus a brutální manipulace slaví opět svůj triumf, nechť týdny nevyjde slunce nad Coolnou a okolím, brány pekelné otevřely náruč, po které zůstane jen zmar, hořká pachuť smrti a piedestal v podobě sebevražedkyně Libuše a šíleného polosirotka Borise, stanuvšího se výjimkou z pravidla, že dítě by nemělo v rodinných seriálech zbytečně trpět.

Jeho druhé jméno je Zkáza a my diváci jako slepé, zfanatizované stádo budeme v němém úžasu sledovat jeho další intermezzo, kterým nám opět přišel z nejkrutějšího zákoutí Danteho říše pekel připomenout, kdo je tady šéf.

Budu s vámi u toho! A bude mi při tom stát!

Protože to není naše Ulice, jak se nám TV Nova snaží namluvit v upoutávkách.

Je to Eliášova Ulice!

A poteče krev!

Hodně krve!

Budu jako domácí vězeň olizovat domácí obrazovku ne proto, že o Ulici musím psát..

Budu to dělat protože Eliáš....

Amen!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy