Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici: Matěj Jordán srazil člověka a překonává lidské peklo

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 31 fotografií
Ulice
Tento týden v Ulici bude opravdu náročný. Osobní peklo si bude prožívat hlavně Matěj Jordán. Ten srazil člověka a zažívá opravdu příšerné dny.

Matěj Jordán zažívá šílené dny. Tragická nehoda mu převrátila život vzhůru nohama. Srazil na silnici člověka a trápí se každý den. Přestože se snaží vše ustát, i na něj toho bude v jednom okamžiku moc.

Matějem tragická nehoda pořádně zamávala. Jemu se nic nestalo, ale člověk, který mu vběhl pod kola, nyní bojuje o život. Přestože za to Matěj tak úplně nemůže, cítí se vinen, má strach, že ten, koho srazil, zemře. Dal by všechno na světě, kdyby mohl osudové okamžiky vrátit, kdyby se nic nestalo. Nad vodou ho nyní drží jeho rodina.

Pro Matěje to bude opravdu kritický týden. Zvládne ho? Co bude v Ulici dál?

Sympatická Vendula ještě nezažila, aby přišli do pekařství na kontrolu. Pořád nechce věřit tomu, že je to jen náhoda. Nemůže uvěřit, že je to náhoda. Kdo kontrolory poslal? František si své zlomené srdíčko vylévá před Viki, řekne jí něco, co neví ani jeho rodina.

Blanka po rozchodu s manželem na muže zanevřela, teď se kolem ní ale točí hned dva nápadníci. Se kterým z nich si dá romantickou schůzku a bude chtít posunout věci o krok dál? Magda přišla do Ulice teprve nedávno, ještě ani není úplně přestěhovaná, a to je právě ten háček, stěhováci ji pěkně vypečou, ale pomoc nabídne hned několik sympaťáků ze sousedství. Její krása učaruje hned několika z nich a jeden to pěkně odskáče.

Související články

Další články