Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Týden pod vlivem vášnivého superměsíce: Ryby čeká emoční bouře, Štíry nevěra

Týdenní horoskop na období 26. 4. 2021 do 2. 5. 2021: Ryby čeká emoční bouře, Štíry bude pokoušet nevěra
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Pojďte se s námi podívat, co vás čeká v týdnu od 26. 4. 2021. Růžový superúplněk rozvíří emoce, očekávejte tak mnoho hádek a nervózních pocitů. Naopak ale přeje lásce, takže tento týden by mohlo být pořádně žhavo! Už víte, co si pro vás hvězdy přichystaly a co vás nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dejte si v tomto týdnu pozor na nevěru, neoceňuje to, co doma máte. Nezadaným Vodnářům hvězdy přejí, aby konečně potkali někoho, kdo k nim opravdu bude pasovat. V práci se vám bude dařit, vytrvejte. Tip na tenhle týden naleznete v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si tenhle týden pozor na pracovní nasazení, chybí vám energie. Úterní úplněk pro vás bude emočně velká bouře, která se odrazí na vašem partnerském vztahu. Na konci týdne dojde k usmíření v mnoha oblastech. V galerii najdete, čeho se tenhle týden vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vypadá to, že bezdětní Berani budou tenhle týden uvažovat o dětech, život ve dvou už je vám zkrátka málo. Nezadaným Beranům se tenhle týden bude dařit zejména v pracovní oblasti, v lásce musíte ještě vydržet. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tenhle týden nikomu nelžete, mohlo by se vám to vrátit jako bumerang. V pracovním nasazení si udržte tempo, přinese to ovoce! Naopak problémy by vás mohly koncem týdne potkat v partnerském vztahu. Tam to vypadá na mírnou bouřku. Tip najdete v galerii!


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte si pozor na karmu, tenhle týden by se vám mohlo vrátit vše špatné. To, co jste zakopali pod koberec, vás bude velmi rychle dohánět. Pokud jste se tak k někomu zachovali nečestně nebo někoho podrazili, dejte si pozor. V galerii najdete, co dalšího vás tenhle týden čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Otevřete svou hlavu novým možnostem, tento týden k vám budou přicházet! A to nejen ledajaké, těšit se můžete na mnoho nových pracovních příležitostí, nastolení harmonie ve vztazích nebo finanční zisk. V galerii najdete, čeho se tenhle týden vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Poslední dobou máte pocit, že vůbec nic nestíháte, nejste produktivní a práce vám nejde od ruky. Neumíte odpočívat a řešíte tisíce věcí najednou. Nejvíce to pocítíte právě na konci týdne, kdy už vám bude docházet dech. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tenhle týden se zaměřte na sebe a svou rodinu. Opravdu funguje tak, jak jste si vždy přáli? Pokud vás napadá, co vylepšit, neváhejte a běžte do toho, hvězdy vám v tom opravdu přejí. V práci se těšte na pochvalu. V galerii najdete, na co se můžete tento týden těšit!


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nikomu tenhle týden nepůjčujte peníze, prohloupili byste. Možná máte vždy potřebu za každou cenu někomu pomoci, ale tohle by nevedlo k dobrému konci. V partnerském vztahu si dejte pozor na hádku, která bude eskalovat celý týden. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ačkoliv se vám tenhle týden budou v hlavě kupit myšlenky na nevěru, nenechte se zlákat a zachovejte si své morální hodnoty. Nikam by to nevedlo, není to ten pravý člověk. Nezadaní Štíři by se naopak měli mít na pozoru, aby nenaletěli podvodníkovi. Tip na tenhle týden naleznete v galerii.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budete v tomto týdnu na své podřízené velmi přísní, budou vám to mít trochu za zlé. Pro své kolegy jste ale velkým vzorem, tak vytrvejte. V partnerském vztahu budete pokračovat na vlně pohody, která vás jen ujišťuje, že jste si vybrali dobře. V galerii najdete, co dalšího vás tenhle týden čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Budete hýřit kouzlem a energií, která zaujme vaše okolí. Máte před sebou úspěšný týden, ve kterém vyřešíte mnoho minulých problémů. Dejte si ale pozor v partnerském vztahu, ve kterém se nechováte zrovna nejlíp. V galerii najdete tip na tento týden.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy