Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Týden plný tajemství v Ulici: Místo lásky se zrodí nenávist a tajemná postava, která zamíchá kartami

+ Dalších 16 fotografií
V Ulici se bude zase pořádně přiostřovat. Místo toho, aby se Evžen s Blankou pořádně sbližovali, spíše se začnou sobě vzdalovat. Za všechno bude moct jedna velká hádka, kde na sebe oba dva naplivou ošklivá slova. Do Ulice také vstupuje nová postava, jejíž představení bude víc než podivné.

Policie se občas nestačí divit, co všechno je možné. Tentokrát objeví brzy ráno muže tvrdě spícího ve spacáku na lavičce před Peškovým domem, muže, jenž na první pohled není žádným bezdomovcem.

A co víc – po probuzení vůbec netuší, kde se tam vzal, protože večer normálně usnul u partnerky v posteli. O koho se jedná? Co všechno se odehraje před tím, než dotyčného najde na lavičce policie? A co poté?

Co všechno se na vás může provalit, pokud si před vašimi dětmi pustí pusu na špacír váš spolužák z vysoké školy? Blanka je jako každý rodič. I když má s dospívajícími dětmi Adamem a Kristýnou nadstandardně dobré vztahy, má před nimi svá tajemství.

Teď ale zažije docela perné chvilky kvůli Patrikovi, se kterým se zná už ze studií na vysoké škole. Patrik na ni totiž prozradí něco, co jí nebude ani trochu příjemné… Na co si Patrik vzpomene? Jak na to zareagují Blančiny děti? A jak Patrika vezmou?

Aby toho nebylo málo, tak se Blanka nepěkně pohádá s Evženem, který se jí už pěknou chvíli dvoří. Místo lásky ale u nich propukne pěkná nenávist a oba dva si vjedou do vlasů. Jak tohle všechno dopadne?

Související články

Další články