Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Týden plný lží a hádek v Ulici: Veronika bojuje o nevěrníka a Jana je na dně, VIDEO

+ Dalších 54 fotografií
Kdy je ten správný okamžik pro oznámení těhotenství klukovi a rodičům? Katarína ví, že by o tom měla říct co nejdříve Matějovi a tátovi, ale pořád čeká na vhodný okamžik. Matěj nemá o jejím těhotenství vůbec ponětí, a proto plánuje jejich společný život úplně jinak. Najdou tihle dva nakonec společnou řeč? Co naprosto vyvede z míry číšnici Šárku? A jaké nemilé překvapení má násilnický manažer připravené pro chudáka Janu?

Když už se konečně Katarína odhodlá, že to Matějovi přeci jen poví, ten ji předběhne jinou novinkou, jež pro ni znamená další otazník nad jejich vztahem. Co Matěj prozradí Kataríně? Odhodlá se Katarína říct mu konečně celou pravdu? A jak dopadne jejich velké rande s překvapením?

Má smysl bojovat o manžela, který odešel z domova kvůli jiné ženě? Veronika stále doufá, že se jí podaří zachránit manželství s Martinem, že se její manžel k ní a rodině opět vrátí. Nemíní ho nechat Šárce zadarmo, naopak o něj začne bojovat.

Poprvé ho navštíví v jeho pronajatém bytě, kde na ni souhrou náhod narazí Šárka v situaci, jež ji ani trochu nepotěší. Která z nich tohle setkání neustojí? A jaké to bude mít následky?

Jak se vyrovnat s traumatickým zážitkem, na který člověk zůstane sám, protože se stydí za to, co se stalo? Jana věří, že se s Radimem Marešem už nikdy nesetká, ale ten se jí znovu připomene. Stále je totiž její manažer, navíc mu pořád nevrátila šaty, jež pro ni půjčil a které měla na sobě oné osudné noci.

Jak na tom Jana je s odstupem dvou týdnů od zážitku, jenž se stal její noční můrou? U koho najde oporu?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy