Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týden nenávisti v Ulici: Na Maléře praskne nevěra se Šárkou, Veronika to nedá!

+ Dalších 37 fotografií
Tento týden v seriálu Ulice bude pořádně peprný. Kvůli Marcelce, která chorobně musí do všeho strkat nos, praskne nevěra mezi Martinem a Šárkou. Marcela se nejdříve zaměří na Veroniku a jejího milionáře Binara, což bude sice trefa trochu vedle, ale emoční výlevy budou tryskat proudem. Jak tenhle humbuk dopadne?

Jak bolestivá může být ztráta iluzí? A co všechno nastane po obvinění, které nejsme schopni vyvrátit? Marcela podezřívá Veroniku už delší dobu, že má poměr s milionářem Binarem. Zatím se svěřovala jen Šárce, teď Veroniku otevřeně obviní z nevěry, protože už nesnese její přetvářku.

Co je pro ni poslední kapkou? Co všechno se rozpoutá po Marcelině obvinění a její snaze vše probrat se Šárkou? A co jsou jen Marceliny domněnky a co naopak krutá pravda? Už nyní je jasné, že Martinu Maléřovi a jeho ženě Veronice začínají hodně kruté časy.

Martin Maléř si je už jistý tím, že chce strávit zbytek života vedle číšnice Šárky. Nyní se ale nabízí otázka, jak šetrně to sdělit Veronice a dětem. Na druhou stranu Veronika taky není žádná světice a s milionářem Binarem pěkně cukruje.

Pravdou ale je, že zatímco Maléř už intimní poměr se Šárkou má, tak Veronika se drží zatím při zemi. To by ale do jejich vztahu nesměla hnípat malá Marcela, která je otravná jako osina v zadku. V Ulici se roztáčí pomalu, ale jistě kolotoč nenávisti a výčitek.

Související články

Další články