Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Týden módy v Praze: Babišová přišla za mašinfíru, Vereška jako přísná učitelka a Kaira ukázala kus ňadra!

Fashion Week – Kdo zazářil?
+ Dalších 10 fotografií
V Praze odstartoval týden módy neboli Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Slavné české tváře si nenechaly ujít novou tvorbu módních návrhářů Michaela Kováčika a Terezy Vu. Podívejte se na to, které z přítomných celebrit to vychytaly nebo překvapily a kdo měl raději zůstat doma.
  • 1. Monika Babišová

Monika Babišová (44) si nemohla nechat ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Přišla v doprovodu svého muže Andreje Babiše. Téměř pokaždé, kdy se Monika objeví na veřejnosti, tak jí to neuvěřitelně sekne.

Tentokrát ale šlápla úplně vedle. Po boku drobného manžela působila robustním dojmem a absolutně k sobě neladili. Podivný kostýmek doplnila bílou pokrývkou hlavy, ve které připomínala mašinfíru nebo kapitána výletní lodi.

Tenhle styl Monice absolutně nesedí. Tak snad to příště vychytá mnohem lépe.

  • 2. Andrea Verešová

Andrea Verešová (38) právem platí za módní ikonu. Modelka a maminka dvou dětí nemá na svém účtu snad žádný módní přešlap. Jednou vypadá jako něžná malá holka, podruhé je za sexy odvážnou krásku.

Na Fashion Week zvolila úplně jiný styl. Černé šaty s průsvitnou látkou doplnila botami stejné barvy na vysokém podpatku. Vlasy vyčesané do drdolu přidávaly Verešové na přísnosti a celkově vypadala jako přísná paní učitelka. Seklo jí to ovšem jako vždy.

  • 3. Kateřina Kaira Hrachovcová

Kateřina Kaira Hrachovcová je známá tím, že se nebojí jít s kůži na trh. Ráda na sociálních sítích postuje svoje nahé fotky. Vypadá totiž skvěle a na svůj věk má perfektní postavu.

Na Fashion Weeku překvapila černým sakem s hlubokým výstřihem, pod které si nevzala podprsenku. U Kateřiny jsme si zvykli, že bude provokovat v každém věku. V tomhle případě měla co dělat, aby svá ňadra uhlídala.

Mohlo by vás zajímat

Další články