Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ty máš kočár, já mám kočár: Tereza Ramba tajně porodila, pochlubila se až teď

Tereza Ramba: Pochlubila se druhým dítětem
Zdroj: Se souhlasem Tereza Ramba
+ Další fotografie
radostná zpráva

S velmi radostnou novinou se svým fanouškům na Instagramu pochlubila herečka Tereza Ramba (32). Na videu z procházky se svým mužem Matyášem Rambou (32) ukázala celkem dva kočárky. Bystrým sledujícím tak ihned došlo, že oblíbená herečka porodila svého druhého potomka, což pak Ramba sama se spokojeným výrazem potvrdila.

"Ahoj kamarádi,my bychom vám chtěli něco říct. Já mám kočár, Matyáš má kočár, já mám taky kočár. Děkujeme, že jste počkali, my jsme strašně šťastný, spokojený a máme dvě děti." Takto prozradila ve vysmátém videu na sociální síti Instagram herečka Tereza Ramba, že přivedla na svět svého druhého potomka. Video natočila na procházce se svým mužem Matyášem Rambou a šťastný pár se smíchem divákům ukázal, že už mají hned "dva kočáry."

"Zdravíme všechny rodiče, kteří ví, že dneska už je to dvě," dodala spokojená dvojnásobná maminka se smíchem. Herečka Tereza Ramba je známá tím, že si ráda hlídá soukromí. Nejprve tajila svatbu s tanečníkem Matyášem Rambou, následně když v roce 2019 porodila miminko, tak i dlouho mlžila kolem jeho jména. Nakonec ale svým fanouškům prozradila, že malý klučina se jmenuje Mikuláš.

Následně však během druhého těhotenství sdílela videa s těhotenským bříškem a diváci tak mohli pozorovat, jak postupně roste. Ani ne dvouletý chlapeček tak nyní dostal sourozence.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy