Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ty kráso! Zlatokopka Eva Feuereislová z VyVolených se mění do plastického monstra!

Ještě kousek a bude z ní bakelit!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Má umělá prsa, nehty, vlasy a tvář se jí modifikuje do ženy, na které je znát, že je na estetické klinice více než doma - v případě bývalé slavomanky z VyVolených více než v Dubaji, kam pravidelně cestuje...

Eva Feuereislová (25) se zviditelnila nejen díky reality show VyVolení. A od té doby značně lpí na své kráse. Proč, tuší nejspíš jen zasvěcení, ale mluví se o tom, že si vydělává hodně focením v Dubaji. Co lze označit za focení, necháme jako hádanku.

Feuereislová se ale díky svému zkrášlování pomalinku mění v ženu, které je přirozená krása vzdálená asi jako pochod Praha – Prčice. Prostě daleko. Začalo to zvětšením rtů, ňader a další tělesné části, zdá se, nezůstaly ušetřeny.

Eva se ale za svou výraznou proměnu nestydí a má k ní i důvod. „K zákroku, kdy mi zvětšili prsa, jsem se rozhodla, protože jsem zhubla o 12 kilogramů. Dřív jsem měla čtyřky, ale teď mi z nich zůstala jen psí ouška. Také mě k tomu donutilo to, že se v médiích psalo, že mám prsa seniorky,“ mínila před časem účastnice VyVolených.

Ovšem Eva se dostala do cyklu, kdy to může působit, že už se nezastaví. Podívejte se do galerie na plejádu lidí, kteří se rozhodli pro podobné zákroky. Jsme si jistí, že tam podobnost najdete. Schválně, ke komu byste Evu z lidí v galerii přirovnali nejvíce?

Související články

Další články