V jednu chvíli nám bylo Věry líto. Schytávala to ze všech stran, lidé dokonce zakládali petice, aby jí sociálka odebrala děti, které byly nuceny žít v začouzeném chlívku. Jenže Věra místo toho, aby uznala svoji chybu a zametla si před svým prahem, jak na všechny strany svým kritikům vzkazuje, dělá přesný opak. Víc a víc provokuje a zdá se, že si v tom libuje. Věra už dokázala vytočit kdekoho, kdo má pravidelné hygienické návyky nebo vychovává děti. Teď přestřelila, když maminku z minulé Výměny manželek, mladičkou Lenku nazvala courou.

Lenka vychovává tři děti, přičemž to první měla už v patnácti. O tom si můžeme myslet, co chceme, ale Lenka v porovnání s Věrou je hrdinka. Vychovávat tři děti je fuška, Lenka má čistou domácnost a pracujícího, pravda trochu útlocitného manžela. Navíc se zvládá o sebe starat, což v případě Věry netřeba komentovat.

Lenku Věřina slova vytočila, proto prostřednictvím TV Nova poslala šmudle z Kolína otevřený dopis:

Dobrý den,

chtěla bych paní Věře Blehové veřejně vzkázat, že není umění mít dítě v 16 letech, ale je umění ho dobře vychovat! Já mám svůj byt a mohu říct, že čistý. Mé děti chodí čisté, mají zásady správné hygieny a veškeré povinné očkování u dětského lékaře. Mé děti mají denně teplé jídlo, čistý byt a potřebné věci ke každodenní potřebě normálních lidí. Tímto jí veřejně sděluji, aby se začala chovat jako máma a měla by se stydět, že 21letá holka se dokáže postarat o malé děti, a ne bydlet jako sociální případ na ubytovně. Věro, je mi z tebe špatně, lituji tvé děti a nechápu naše sociální pracovnice. Kdybych měla tu možnost tě potkat, musela bych ti vrazit pár facek! Jo a když chce paní nadávat, měla by se vrátit na ZŠ, její gramatika odpovídá 2. třídě. Vše píši na popud paní Věry Blehové, která mě uráží na veřejné síti. Tohle jsou zkopírované věty dotyčné:

MÍT v 16 dětsko tomu říkám děvka.

Je to prostě hrozny mit v 16 díte je to proste lehká zena. U me je to coura.

Čekáme odvetu a budeme vás o ní informovat.