Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ty jeden pedofile: Youtuber Ondra Vlček se vrátil ke 14leté Verunce, lidé mu za to nadávají

Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Zakázaná láska
Ještě v červenci se dušovali, že spolu nejsou a nikdy nebudou. Důvodem rozchodu Ondry Vlčka (22) a jeho Verunky (14) měla být nevěra. Jenomže uplynulo pár týdnů a kontroverzní páreček hlásí návrat, prý bez sebe nemohou být. Youtuber však schytává drsnou kritiku, lidé mu nadávají do pedofilů.

„Definitivní konec. To, co se mezi námi momentálně stalo, řešit nijak konkrétně nechci, takže se prosím neptejte. Ale už spolu nejsme a nikdy nebudeme,“ psal Ondra Vlček (22) na konci července na Instagramu. Teď je ale zase všechno jinak!

Jeho teprve 14letá přítelkyně Verunka se totiž pochlubila novými společnými fotkami. Nezletilá dívka, která je o osm let mladší než Vlček, se k němu vrátila.

„Když jsem s ním, tak se nedá myslet na hnusné věci,“ nechala se dokonce slyšet. Jak to tak vypadá, bude to láska jako trám. Tak snad jednomu z nich v brzké chvíli nespadne na hlavu. Karambolů má tahle dvojka za sebou už dost.

Když jejich vztah letos na jaře praskl, Vlčka zbil Verunčin bratr. Youtuberova přítelkyně pak napadla chlapce na dětském hřišti. Ondrovi navíc neustále nadávají do pedofilů.

„To je odporný, ten Vlček je hnusnej pedofil, nic víc,“ zní jeden ze vzkazů, jimiž Vlčka lidé zahrnují. „Ty jeden pedofile, už vypadni,“ stálo v dalším. Najdou se ale i tací, kteří „zakázané lásce“ fandí. K jakému táboru patříte vy?

Související články

Další články