Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ty hezčí polovičky: Fotbalisté zlaté Slavie mají doma tyhle žhavé kočičky

Tyhle kočičky si hýčkají fotbalisté Slavie.
Zdroj: Archiv J. Tvrdíkové / Archiv P. Šafránkové / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Liga mistrů už zná své vítěze. Slavia si odnáší svůj fotbalový titul již potřetí v řadě. Hvězdy Slavie předvedly na hřišti neskutečný výkon, na který má vliv nejen jejich talent, vůle a dřina, ale také jejich největší opory něžného pohlaví. Tyhle krásky si doma hýčkají fotbalisté Slavie.

Lukáš Provod a Petra Šafránková

Plzeňský odchovanec Lukáš Provod (24) má nejen čuch na asistence, ale také na krásnou partnerku. Po fotbalistově boku tak už nějakou dobu stojí neodolatelná Petra Šafránková. Toho, že s ní Provod zabodoval, si je samozřejmě dobře vědom. "Úspěch je skvělý až tehdy, když ho máte s kým sdílet," napsal před časem ke společné fotce po zisku mistrovského titulu.

Ondřej Lingr a Lucie Hrabcová

Šikovný záložník s pořádně jedovatou střelou Ondřej Lingr (22) se také vytáhl. Už roky totiž chodí s krásnou Lucií Hrabcovou, která ho podporuje už od angažmá v Karviné, odkud fotbalista přišel do Slavie. Pohledná přítelkyně je Lingrovi oporou prakticky na každém zápase.

Ondřej Kolář a Jana Tvrdíková

Pořádně zajímavý románek ve Slavii rozjel brankář Ondřej Kolář (26), který uhnal dceru svého šéfa Janu Tvrdíkovou. I proto byl pár lehce nervózní, když šel s pravdou ven. "Šla jsem se přiznat. Je fakt, že jsem z taťkovy reakce měla trochu obavy. Nejdřív tomu nechtěl věřit, pak se smál. S chutí mi připomněl můj starší rozhovor, v němž jsem řekla, že nebudu randit s fotbalisty…," řekla dcera klubového bosse Jaroslava Tvrdíka. Nakonec ale oba požehnání dostali a Jana je svému vyvolenému velkou oporou.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy