Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ty bláho, co je to za šedesátiletou kost? Takhle skvěle teď vypadá obézní herečka ze seriálu Roseanne. Nejlépe v životě!

Roseanne Barr na stará kolena zhubla, v šedesáti letech vypadá lépe než
za mlada.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Sitcom Roseanne. Určitě si na něj pamatujete. Nešlo jej přehlédnout hlavně kvůli jeho výraznosti, a to zejména prostorové hlavních postav. Obézní Roseanne Barr a obézní John Goodman, hlavní dvě postavy, které představovaly takový typický model americké rodinky.

Herečka Roseanne Barr (61) se svými kily vlastně nikdy nebojovala. Postavila si totiž na nich kariéru a bylo to její poznávací znamení. Jenže když už pel slávy ze sitcomu přešel, najednou nebylo proč si pořád udržovat ten statut komičky s těžkou nadváhou.

Podstoupila sice už před mnoha lety operaci žaludku, ale výrazněji kila sundala až teď. A to necelý metrák. Nedávno se zase objevila na veřejnosti a najednou tu stála šedesátiletá žena, která by mohla konkurovat i třeba takové Jane Fonda, jež si na štíhlosti zakládala celý život.

Přiznané šediny, nové zuby, nezakryté vrásky a hollywoodsky zpevněná postava cvičením ji proměnily v úplně někoho jiného. Je zajímavé, že poslední dobou se nám tu rojí nový kult sexy důchodců. Není to tak dávno, co jsme tu v redakci spadli ze židle z Rowana Atkinsona (59) nebo ze zpěvačky Debbie Harry (68).

Související články

Další články