Tomáš Fojtík je velkým fanouškem reality show. Když se na Primě dozvěděl, že novinky o VyVolených 2013 se dočte na facebookové stránce Zprávy z vily, šel si ji prohlédnout.

„Vyhledal jsem si patřičnou Page a ke svému údivu zjistil, že ani týden po založení si nebyla Prima schopna pro tuto svou stránku nastavit patřičnou URL, kterou už mezitím odvysílali v televizi. Fail jak svině. Tak jsem se rozhodl si tuto adresu nastavit pro jednu ze svých existujících stránek, přejmenoval jsem ji na Zprávy z vily a měl v plánu na této stránce provozovat stránku mapující přešlapy VyVolených.“

A televize Prima místo aby s ním začala slušně komunikovat o tom, co se stránkou bude, mu ji prostě nechala zablokovat. Tomáš tedy na stránky Primy napsal dotaz, na který mu nikdo neodpověděl. Nakonec Tomášovi zablokovali možnost na jejich stránky cokoliv psát.

Jestli takhle vypadá profesionální chování týmu okolo reality show, asi nechceme vidět, jak bude vypadat zbytek pořadu. Celou anabázi jednání Primy s Tomášem si můžete přečíst zde.