Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tvůrci taneční show a ČT mají jasno: StarDance 2020 nebude

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
StarDance
Poslední finálové kolo desáté řady StarDance je za námi a všichni už znají vítěze. Zvítězila Veronika Khek Kubařová s Dominikem Vodičkou. Finále je nejsledovanějším dílem, protože je dílem posledním. A na pěkně dlouho. Fanoušci ale nemusí zoufat, protože tvůrci už pracují na jedenácté řadě. Bohužel příští rok se jí nedočkáme.

V sobotu jsme mohli na obrazovkách České televize sledovat poslední díl desáté jubilejní řady StarDance. Finálovou trojku tvořily páry ve složení Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, Jakub Vágner a Michaela Nováková a Veronika Khek KubařováDominikem Vodičkou, kteří nakonec zvítězili.

Diváci doslova jásali, protože jejich vítězství bylo zasloužené. Teď už všichni jen bedlivě čekají, kdy odstartuje jedenáctá řada. Pro ty, kteří se na ni těšili v následujícím roce, máme špatnou zprávu. StarDance 2020 nebude.

Štáb sice oznámil, že na přípravách jedenácté řady už pracují, bohužel se jí příští rok nedočkáme. „Mohu potvrdit, že už nyní pracujeme na řadě jedenácté. Diváci si na ni ale budou muset počkat na podzim roku 2021,“ oznámil vedoucí dramaturg ČT Jan Potměšil.

Podívejte se do fotogalerie a připomeňte si všechny účastníky desáté řady.

Související články

Další články