Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tvrdý trest pro Vlaďku Erbovou: Už pyká za chování během pandemie

Vlaďka Erbová nyní už tak divoká není.
Zdroj: Vlaďka Erbová archiv
+ Dalších 5 fotografií
SANKCE
Nemilosrdná ruka spravedlnosti dopadla na bývalou modelku Vlaďku Erbovou (39). Jak eXtra.cz již informovalo, v dubnu se chovala, jako by snad nebylo Česko v pandemické krizi, a několik týdnů žila s rodinou pornomagnáta, který je nyní ve vazbě. Jaký trest za prý nevhodné chování exmanželka Tomáše Řepky dostala?

Vlaďka Erbová zaplatila za koupání

Tak dlouho se Vlaďka Erbová (39) během koronavirové pandemie čvachtala v bazénu kamaráda multimilionáře, až se ji za to rozhodly vykoupat příslušné orgány.

Místo toho, aby s dětmi dlela v paneláku v Mostě, kde nyní bydlí, rozhodla se pro luxusní ubytování u kamaráda Martina S., s dobrým pitím a bazénovými party. Nechyběla ani manželka tvůrce lechtivých videí, který je nyní vazebně stíhaný.

Mastná pokuta

Pražští hygienici začali případ šetřit krátce poté, co se Vlaďka pochlubila snímky na Instagramu. A nyní už znají výsledek. „Za nenošení roušek v době pandemie a mimořádné situace dostala finanční sankci,“ řekl nám důvěryhodný zdroj blízký orgánu ochrany veřejného zdraví.

Výše pokuty není známa, podle předchozích zpráv se mohla ale vyšplhat až do výše tří milionů korun.

Pohoršila i ministra vnitra

Nad chováním exmodelky se podivoval i ministr vnitra Jan Hamáček, sama Erbová na tom ale neviděla nic špatného.

„Nic jsem určitě neporušila. Beru je jako dlouholeté rodinné známé. Jsem tu už několik týdnů, nešlo o žádný mejdan. V mém bytě v Mostě momentálně probíhají stavební úpravy,“ bránila se Vlaďka, hygieniky tím ale neobměkčila.

Překvapený Tomáš Řepka

K situaci se tehdy vyjádřil i táta osmiletého Markuse. Podle bývalého fotbalového reprezentanta si může Erbová klidně metat kotrmelce na Marsu, co se ale děje s jejich společným dítětem, to už jen na ní podle něj rozhodně není.

Jediné, co mě zajímá, je to, kde byl v tu dobu můj syn. Budu doufat, že ne přímo ve zmíněné vile. Z veřejně dostupných informaci vím, že se matka mého syna nachází mimo domov sama často, netají se tím. Zajímá mě proto pouze to, kde přesně po tuto dobu můj osmiletý chlapeček je. Jako otec ze zákona musím souhlasit s tím, u koho a proč se nachází,“ uvedl před pár měsíci pro eXtra.cz Tomáš Řepka (46).

Související články

Další články