Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tvrdý návrat do reality: Agáta Prachařová shání práci, aby uživila své dvě děti

Optimismus jí neschází.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
rodina
Agáta Prachařová (34), která už ale vystupuje pod dívčím jménem Hanychová, se vrátila s dětmi z Izraele do Prahy a je v jednom kole. Dobře si totiž uvědomuje, že bez práce nejsou koláče a teď, když je na děti opět sama, se musí otáčet. Jak sama přiznala, dlouho si užívala a moc nepracovala. To se teď ale musí změnit, Agáta přijímá nabídky téměř na jakoukoliv práci.

Agáta (34) si od června užívala dovolenou na střídačku u maminky v Tel Avivu a doma v Suchdole na zahradě. Nyní se ale vrátila do Prahy na delší dobu, a jak sama pro web Expres přiznala, musí zase začít chodit do práce.

Agáta, která se aktuálně rozvádí s manželem Jakubem Prachařem (36), je opět na všechno sama a momentálně se jí hodí každá koruna. "Tak já si myslím, že jsem dost dlouhou dobu nepracovala a teď bych měla něco začít dělat, abych se třeba uživila," řekla otevřeně Agáta, která už teď je v jednom kole.

Otázku, jestli je teď na všechno sama, komentovat nechtěla a prozradila, že nějaké nabídky už má, ale není toho zatím moc. "Mám něco na Óčku (talk show Shaker), je pravda, že jsem tady dlouho nebyla, takže teď budu dělat cokoliv... Nechci teda skončit u kasy, ale budu muset něco dělat," popsala střízlivě svou situaci.

"Už jsem zpátky," vzkázala všem s úsměvem. Plány prý ještě nemá a je ráda, že vůbec doletěla. O tom, že by děti neuživila, ale nepochybuje. "Já je vždycky nějak uživím. Vždycky jsem uživila sebe a nikdy mě nikdo nemusel živit, takže vím, že uživím svoje dvě děti," uzavřela.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy