Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tvrdili o ní, že po sobě nechala zašpiněnou postel: Emílie z Výměny se brání

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
Výměna manželek
Poslední díl Výměny manželek se neobešel bez emocí. Emílie byla druhou rodinou po natáčení obviněna z toho, že jim po konci reality show zanechala v posteli překvapení v podobě pomočené, respektive zašpiněné matrace. Emilie se ale rozhodla bránit...

„Nadupala sis sedm dětí, jsi pořád na telefonu a chlastáš,“ řvala na Emílii (43) Andrea (26) na konci hodně emotivního dílu Výměny manželek. Jenže partnerku ostravského rappera Zsoltiho (26) doma údajně čekalo pořádné překvapení, když dorazili od stolu, kde si obě rodiny mohly vše vyříkat.

„Když jsme přijeli domů, tak jsem se dívala na Vanessčinu postel a bylo tam něco škaredého,“ svěřila Andrea televizi Nova. „V den osmi očí jsme se sbalili a odjeli, prostě jsme už ten pořádek neřešili. Proběhlo to, co proběhlo, vrátili jsme se zpátky a začali jsme uklízet. Nechala nám tam počuranou postel, zakrytou třema dekama, dvěma prostěradlama. Slovo počurané ale není správné slovo, byl to ženský problém a zůstalo nám to tam,“ rozvedl nepříjemné překvapení Zsolti.

Emilie se teď začala bránit, a to slovy o lži. Podle ní si totiž ostravská rodina vše vymyslela. „Oni podle mě nevědí, kde by si sehnali peníze, tak proto budou ponižovat mě. Jejich tvrzení se nezakládá na pravdě, musím se tomu smát,“ vyjádřila se Emílie, které se zastal manžel. „Tohle je tvrzení proti tvrzení. A v tomhle bodu věřím manželce, protože s ní žiji sedmnáct let,“ dodal muž, se kterým se na konci dílu Emílie chtěla rozvést.

Související články

Další články