Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tvrdili o ní, že je to NEJZÁHADNĚJŠÍ ČESKÁ MISS! Co dnes Kateřina Stočesová dělá?

Je pořád docela hezká!
Zdroj: profimedia.cz, youtube.com
+ Další 3 fotografie
Křehká blondýnka Kateřina Stočesová se v roce 1998 stala Miss ČR, byla tváří mnoha značek a modelingové molo jí zkrátka patřilo. Sice o ní zlé hlasy tvrdily, že není žádný Einstein, ale ona všem kritikům dokonale vypálila rybník. Dnes je z ní paní podnikatelka. Od dob své největší slávy se ale posunula do zcela jiné role a nabídky na courání se po mole zásadně odmítá. A co dělá dnes kráska, jejíž plakáty si single čtyřicátníci lepili na zdi svých garsoniér?

Redakce eXtra.cz oslovila půvabnou Kateřinu, jak se po letech slávy má a proč vlastně pověsila práci modelky na hřebík. Navíc mnohé jistě překvapí, že pokud se před ní řekne slovo showbyznys, zježí se jí chlupy na těle. „Mám dvě děti Annemarii (5,5) a Christophera (2,5), takže jsem stále částečně na mateřské a k tomu ještě podnikám. Užívám si tuhle roli, která mě děsně baví,“ začala vyprávět Kateřina.

Sice deset let tvoří pár s partnerem Alešem Kocem, ale plány na svatbu u ní nehrozí. „Užívám si to tak, jak to je. Papír ke štěstí určitě nepotřebuji. Veselku určitě ani neplánuji. Jsem hodně zaměstnaná žena, protože kromě svých dětí jsem ještě majitelkou tří prodejen v republice s golfovými potřebami. A když je potřeba, tak i prodávám,“ usmívala se Kateřina, která si nemůže stěžovat ani na nabídky z modelingu.

„Pořád je dostávám, ale s díky odmítám. To už není moje cesta. Tak jak aktuálně žiji, mi hrozně vyhovuje a jsem šťastná,“ dodala kráska, jejíž prvenství z roku 1998 udělalo obří vrásky na čele zejména Aleně Šeredové (38) – tedy po Stočesové první vicemiss. Dodnes to „Ála“ své exkolegyni nemůže zapomenout…

Související články

Další články