Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tvrdík vzal Zemana a jeho dceru na fotbal: Nechyběla ani Alex Mynářová

Zdroj: Facebook.com
fotbal
Prezident Miloš Zeman (75) se ukázal po dlouhé době na veřejnosti. Jaroslav Tvrdík (51) vzal na zápas se Slávií prezidenta, jeho dceru Kateřinu Zemanovou (25), Alex Mynářovou (36) a jejího chotě Vratislava Mynáře (52). Všichni se dobře bavili.

„‪Liga mistrů, zápas Slavia Praha – Inter Milán, stadion Eden, právě teď! Pan prezident s dcerou Kateřinou fandí na tribuně Slavii,“ svěřil se na sociálních sítích Jiří Ovčáček. Široká veřejnost už dlouhou dobu spekuluje o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana (75).

Zeman se po dlouhé době objevil na veřejnosti, hýřil úsměvy a vypadá, že se mu daří dobřě. Na fotbalový zápas mezi Slávií a Inter Milán ho doprovodila jeho půvabná dcera Kateřina Zemanová (25).

Zápas si nenechali ujít ani manželé Mynářovi. Alex Mynářová fandila společně se svým mužem Vratislavem Mynářem (52). Na zápase nechyběl ani šéf Slavie Praha Jaroslav Tvrdík.

Související články

Další články