Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tvrdé drogy má vepsané v obličeji: Tvář Lindsay Lohan prochází smutnou deformací

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
smutný pohled
Americká herečka, zpěvačka a bývalá modelka Lindsay Lohan (33) se po delší době opět ukázala na veřejnosti a fanoušci se upřímně shodují na tom, že to za nic nestálo. Kdysi půvabná a nadějná herečka absolutně nezvládla slávu, propadla alkoholu a drogám. Bohužel se následky bujarého života odrazily v její tváři. Rozkošná tvářička Lindsay, ze které šli do kolen muži z celého světa, je dávno pryč. A lidé se neustále ptají, co se to postupem času děje s jejím obličejem...

Lindsay Lohan se v posledních letech poměrně hodně zklidnila a snaží se znovu obnovit svoji dávno zašlou krásu. Ještě před necelými patnácti lety zářila ve filmech pro mládež a Hollywood jí prakticky ležel u nohou.

Režiséři a producenti si nemohli vynachválit její talent. Jenomže talentovaných lidí je dost a někdy jen talent zkrátka nestačí. Lindsay absolutně nezvládla svoji stoupající slávu a začala se obklopovat lidmi, kteří ji spíše táhli dolů.

Kdysi krásná herečka začala holdovat alkoholu a tvrdým drogám, skamarádila se s problémovým Charliem Sheenem a už to jelo. Nabídek začalo chodit stále méně a méně. Když už nějaká přišla, tak se jednalo spíše o béčkové filmy nebo malé štěky.

Lindsay několikrát hlásila velký comeback, který se většinou zvrtl v katastrofu. V současné době se snaží jít přírodní cestou, ale drogy má ve tváři vepsané navždy. Její pomyslný půvab vymizel a Lindsay vypadá jako dobře udržovaná čtyřicítka. A tomu nepomohou žádné plastiky ani úpravy.

Související články

Další články