Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tvrdá zkouška lásky Jardy Jágra a jeho Veroniky. Nepošle kadeřnici z Teplic k vodě?

Jarda už se oklepal ze zklamání, teda aspoň hokejového.
Zdroj: Instagram
Sice nedosáhl na vytoužený Stanley Cup, ale rozhodně už Jaromír Jágr nemusí truchlit. Konečně po půlroční známosti bude mít víc času pro svou sexy přítelkyni a vezme ji někam na dovolenou. Jenže pro oba to bude zatěžkávací zkouška, přeci jen spolu ještě delší dobu nebyli. Nepůjdou si nakonec po krku?

Za toho půl roku se Veronika Kopřivová (24) naučila být ta poslušná holka v domácnosti, která svému hokejistovi splní vše, co mu na očích vidí. To je rozhodně velké plus pro ni. Jenže přeci jen je něco jiného, když mu podstrojuje a do toho má Jarda Jágr (44) své povinnosti, tak na nějaké modelčiny chyby nemá čas a ani náladu. Jenže teď se vše změní. Pár měsíců budou jen spolu a užívat si sami sebe a nestoudného sexu. Ale jak se říká, dovolená vždy prověří váš vztah.

Teď si užívají na plážích v Los Angeles. Zatím to vypadá na idylku, ale počkáme, až se přesunou do Jardova oblíbeného Las Vegas, tam už tolik času na svou Verunku mít nebude. Přeci jen rok co rok se rád odreaguje v kasinu a na to přítelkyni nepotřebuje. Ale to se nemusí líbit kadeřnici z Teplic, která si myslí, že teď Jarda bude skákat, jak ona bude pískat.

Rozhodně je čeká zatěžkávací zkouška tolerantnosti a odhalování chyb jednoho na druhém. I modelka si prý dokáže pořádně dupnout, tak aby tohle dlouhé volno nebylo i jejich poslední. Nebyla by rozhodně první…

Související články

Další články