Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tvrdá slova o Monice Štikové: Z rozvodu vytřískala náklaďák majetku, říká Štika

Tvrdá slova o Monice Štikové: Z rozvodu vytřískala náklaďák majetku, říká Štika
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
REAKCE
Slova Moniky Binias (48), dříve Štikové, o tom, že její bývalý manžel smrdí korunou, Michala Štiku pořádně rozčílila. Dávno žije ve spokojeném vztahu s mladší přítelkyní Bárou, ale i po letech mu exmanželka umí hnout žlučí. Jak na její slova reagoval?

„To, že hned přispěchal s tvrzením, že bude mít v srpnu také svatbu, mi přijde zcela trapné. Ten chlap smrdí korunou,“ vyjádřila se pro eXtra.cz Monika Štiková (48) před pár dny krátce poté, co se vdala za zajíčka Petra Biniase (23).

Ostrá slova

A těmi slovy svého ex pořádně rozzlobila. „Nechápu, jak si ta sě může dovolit o mně tvrdit, že smrdím korunou. To je neuvěřitelná drzost. Úplně všechno jsem jí nechal, odešel jsem jen s kartáčkem na zuby,“* říká.

„Přitom i když byla už s tím klukem, byli jsme jako rodina tak velkorysí, že jsme ji i po našem rozchodu nechali pracovat v naší firmě na pozici recepční. Každý druhý by ji vyhodil, ale u nás mohla ještě asi další rok dělat. Už žila v Německu s tím svým a ještě pořád jezdila k nám do zaměstnání. A já smrdím korunou, aha,“ kroutí hlavou Michal Štika

„Mám audinu šestistovku, teď jedu za Bárou na dům, kde stavíme bazén, žijeme si nad poměry slušně. Nějaké exekuce ještě mám, ale všechny byly z podnikání, podrazil nás obchodní partner, taky nás kdysi zasáhly povodně, nikoho jsem neobral. Příští rok to bude už na nule,“ prozradil nám.

Náklaďák plný majetku

„Monice ale zjevně není nic dobré, když se do mě musí i po letech nesmyslně navážet. Náklaďákem si po rozvodu odvezla úplně všechno. Starožitnosti, komody, sošky, příbory, kuchyňské vybavení. Kupoval jsem pak komplet novou výbavu do domácnosti. Byla tam nová sedačka od Primy za stovku, jiná, Versace, za sedmdesát, ložnice za čtvrt milionu, drahé nářadí, lustry, zámecké lampy, benátské zrcadlo. Celkově to mohlo být za pořádnou raketu. Neměli jsme důvod šetřit peníze, kolikrát jsme koupili něco předraženého. Už jsem taky poučený,“ vypočítává Michal.

„Teď už mě nebaví kupovat nesmysly z Pařížské. Ale Bára je naštěstí rozumná. Místo toho, aby si koupila předraženou kabelku, radši to investuje do vybavení domu nebo do zahrady,“ chválí svou partnerku Štika.

Proháněla mladé kluky

„Kdyby to bylo obráceně, byl bych vděčný za to, co jsem dostal, že by mi Monika všechno nechala. Držel bych ústa, byl bych rád a měl bych soudnost. Navíc já makal a ona se svými zvláštními kamarádkami proháněla mladé kluky. Tím spíš by měla teď mlčet a být ráda za to, jak dopadla. Vážně jsem úplně šťastný, že jsem se jí zbavil,“ myslí si.

„Místo toho, aby si řekla, že jsem ji sice štval, ale zachoval jsem se slušně, nechal jí všechno, nedělal jsem s rozvodem žádné problémy, tak si ještě na mě otvírá pusu. To je neuvěřitelný. A s tou naší svatbou jsem si dělal legraci, nevím, proč to řeší,“ dodal Michal Štika.

Vše platil on

I v reality show Štiky se před dvěma lety podobné věci řešily.

„Všechno koupil můj táta ze své vlastní firmy, která patřila jemu a mojí babičce. Máma si tady nevydělala ani na vidličku,“ tvrdila tehdy Ornella.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy