Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Tvrdá rána pro těhotnou partnerku Jaromíra Noska. Herec se s ní měl rozejít, Zuzana má rodit na Štědrý den

Jaromír Nosek s přítelkyní.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
rozchod

Český divadelní a televizní umělec Jaromír Nosek (45) se údajně před několika měsíci rozešel se svou těhotnou přítelkyní Zuzanou Hasalíkovou (32). Žena, která pracuje na pražském letišti, má termín porodu stanovený na 24. prosince. Informaci potvrdil zdroj redakci webu Expres.cz.

Herec Jaromír Nosek, známý například ze seriálu Vyprávěj nebo muzikálového filmu Filipa Renče Rebelové, se podle zdroje webu Expres.cz rozešel se svou partnerkou Zuzanou Hasalíkovou. Ta má navíc čekat miminko a rodit by podle lékařů měla nejpravděpodobněji na Štědrý den.

Loni se dvojice podělila o soukromí v rámci speciálního VIP dílu reality show Výměna manželek, kde se Zuzana postarala o čtyři děti. Letos v dubnu herec prozradil, že mají s partnerkou v plánu počít potomka. „Intenzivně pracujeme na miminku, ale zatím se to nějak nevyvinulo,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz.


Herec se k věci nechce vyjadřovat

Jejich snaha nakonec přinesla výsledek – dvojice se ale údajně zatím z neznámého důvodu v létě rozešla. Podle zdroje Expresu je otcem dítěte právě známý herec. „Asi vím, na co se mě chcete ptát, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné. Prosím, nezlobte se,“ řekl herec redakcím, když ho kontaktovaly.

Zuzana Hasalíková na dotazy nereagovala. Na konci srpna však sdílela na svém Instagramu citát: „Neříct nic občas znamená říct všechno. Někdy je lepší mlčet než lhát...


Jaromíra a Zuzanu spojilo před několika lety divadelní představení, na které se žena přišla podívat v doprovodu kamarádky. Jiskra mezi nimi přeskočila i navzdory tomu, že Nosek byl již jednou ženatý – po pětiletém vztahu s barmankou Ivanou se rozvedl v roce 2016.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy