Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tvrdá rána pro slovenskou zpěvačku: Nízlová z dua Twiins potratila, partner se s ní poté rozešel

Daniela Nízlová na křestu CD Twiins.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
potrat

Daniela Nízlová (37), jedna z pěveckých sester slovenské hudební dvojice Twiins, oznámila v dubnu začátek vztahu s hercem a studentem medicíny Victorem Ibarou (26). Záhy poté spolu radostně ohlásili, že očekávají narození dítěte. Místo sladkého očekávání a plánování budoucnosti však přišel nečekaný rozchod a šokující tragédie. Napsal o tom slovenský deník Nový Čas.

Daniela Nízlová trávila s Victorem Ibarou veškerý volný čas – Victor byl stále nejen s rodinou zpěvačky, ale také s její tříletou dcerou Lindou, kterou má zpěvačka se slovenským fotbalovým záložníkem Stanislavem Lobotkou (28). Podle zdrojů listu Nový Čas je však společný vztah obou hrdliček u konce. A to není vše. Emocionálně zasažená Daniela také potvrdila, že ve třetím měsíci těhotenství přišla o své očekávané miminko.

Ano, je to pravda, rozchod je skutečnost a bohužel jsme také přišli o naše děťátko,“ uvedla pro Nový Čas Nízlová, na které byla vidět snaha skrýt svůj smutek nad tragickou ztrátou. Na příchod miminka se velmi těšila a s radostí se připravovala na roli matky dvou dětí. Aby vše probíhalo v pořádku, dodržovala dokonce i klidový režim. Situace se však bohužel vyvinula jiným směrem.

Po rozchodu přišla láska

Daniela, která se svým dvojčetem Veronikou tvoří skupinu Twiins, je matkou malé Lindy, jejímž otcem je slovenský fotbalový reprezentant Stanislav Lobotka. Už se zdálo, že po rozchodu s ním na konci předloňského roku ztratila víru v lásku a společnou budoucnost s někým druhým, ale během osmé řady taneční soutěže Let’s Dance potkala Victora. Brzy po seznámení s radostí oznámili, že tvoří partnerskou dvojici. Netrvalo dlouho a oba se mohli začít těšit i na miminko. „Oba se velmi těšíme,“ svěřila se tehdy Nízlová.

Jak nedávno připomněl server Pravda.sk, Ibara byl ještě několik týdnů před seznámením s Nízlovou zadaný – se svou tehdejší partnerkou chodil už několik let. Nyní je slovenský krasavec, známý z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Druhá šanca, opět volný.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy