Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tvrdá rána pro Kramného! Za mřížemi řeší velký problém. Přijde o vše?

Zdroj: Archiv TV Nova
+ Další 2 fotografie
Petr Kramný je pravomocně odsouzený k 28 letům za vraždu své manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) v Egyptě. Neustále tvrdí, že je nevinen a ve vězení je tak neprávem. Nyní na Kramného vyplouvají další skutečnosti a je vidět, že má opravdu velký problém. Nesplácí totiž odškodnění rodině Moniky, a tak je na něj uvalena exekuce.

Petr Kramný si svůj 28letý trest za vraždu své manželky Moniky a dcery Klárky odpykává ve věznici na Mírově. "Všem poněkolikáté říkám, že jsem holkám neublížil. Miloval jsem je. Přece bych s Monikou, když bych si s ní nerozuměl, neletěl na tak drahou dovolenou. Říkám odsoudili nevinného," tvrdí Kramný pořád dokola.

Nyní má ale velký problém. Nesplácí odškodnění rodině Moniky, které mu udělil soud, a tak je na něj vedena exekuce "Je to pravomocně odsouzené. Protože Petr Kramný dluží na náhradách škod, tak teď probíhá exekuční řízení," řekla deníku Blesk právnička Klára Long Slámová.

O odškodnění se přihlásil otec Moniky Erich a její bratři Radmil s Martinem. Nejdříve jim byla přiznána částka kolem 8,5 milionu korun, Vrchní soud ji ale o 7 milionů snížil. Kramný tak zřejmě přijde o veškerý majetek, na který si brousí zuby, a nezbude mu vůbec nic "Vše má teď v rukou exekutor, kterému jsme podali návrh," dodala Slámová.

Související články

Další články