Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tvrdá rána pro Johnnyho Deppa: Připravili ho o MILIARDOVÝ kšeft!

+ Dalších 34 fotografií
Pád legendy
Johnny Depp (55) zažívá největší zradu své hvězdné kariéry. Představitel prohnaného kapitána Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku už Černé perle velet nebude. Proslýchá se, že tvůrci si řekli dost. Prý jim vadí hercovy skandály, jichž za poslední měsíce nebylo málo.

Johnny Depp nemá důvod k oslavám. Mezi filmaři se dlouho mluví o upadající kariéře tohoto hollywoodského velikána. A teď se ukazuje, že se tátovi dvou dětí začíná výsostné postavení mezi herci skutečně hroutit.

Studio Disney připravuje pokračování Pirátů z Karibiku. Jenže nově najatí scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick už podle kuloárních zvěstí s Deppem v roli Jacka Sparrowa nepočítají.

Že se nad Deppem stahují mračna naznačil i scenárista prvního dílu Pirátů Stuart Beattie. „Myslím, že mu to šlo skvěle. Je to role, díky které se nejvíc proslavil,“ prohlásil v rozhovoru pro britský DailyMail.co.uk a pak přikyvoval na otázky reportéra, zda nepřišel čas hlavního protagonistu nahradit.

Pro herce půjde o velkou ránu nejenom z hlediska prestiže jeho filmových počinů. Vyhazov pocítí i jeho peněženka. Není tajemství, že za poslední, v pořadí už pátý díl bral přes 2 miliardy korun. Spekulovalo se i o procentech ze zisku. Teď však o klíč k truhle plné zlaťáků s největší pravděpodobností přijde.

Důvodem mají být Johnnyho skandály. Bezmála dva roky ho popotahuje exmanželka Amber Heard kvůli domácímu násilí, letos na jaře se zase ozvali bodyguardi, které měl v práci šikanovat. Celkem má na krku pět žalob a studio prý nechce mít s tak problémovým člověkem nadále nic společného.

Mohlo by vás zajímat

Další články