Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tvrdá rána pro Johnnyho Deppa: Jack Sparrow už do kin na Černé perle nepřipluje

Tvrdá rána pro Johnnyho Deppa: Jack Sparrow už do kin na Černé perle nepřipluje
Zdroj: Walt Disney Studios
+ Dalších 9 fotografií
Piráti z Karibiku
Když se řekne Piráti z Karibiku, každému se hned vybaví kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp). Před lety nikoho ani nenapadlo, že by mohl být některý film z pirátské ságy natočen bez toho, aby se v něm legendární pirát, který miluje rum a ženy, neobjevil. Nejnovější zprávy však naznačují, že k tomu dojde v novém díle.

Americký Johnny Depp (57) se stal miláček publika hned od první epické scény v Pirátech z Karibiku, ve které připlouvá do Port Royal. Bohužel všechno jednou končí a diváci se tak v novém filmu o pirátech Deppa nedočkají.

Disney neguje všechny dohady o tom, že by se měl herec na plac vrátit. Ačkoliv producent Jerry Bruckheimer měl zájem, aby si Depp zopakoval svou ikonickou roli, Disney mu to ihned velmi rychle vymluvil.

Letos je to již druhé odmítnutí, kterému musí herec čelit. Kromě Jacka Sparrowa přišel o roli černokněžníka Grindelwalda ve filmové sérii Fantastická zvířata.

Petice za kapitána

Řada fanoušků se nemohla smířit s faktem, že kapitán Černé perly zmizí ze scény, a tak sepsali minulý týden petici, kterou zatím podepsalo více než 350 000 lidí. V petici například stálo, že Disney musí přivést Jacka zpět, jinak nebudou sledovat žádný další díl z pirátské ságy.

Problémy s exmanželkou

Johnny Depp se v posledních měsících snažil ostošest, aby vyhrál soud s deníkem The Sun. Jeho redaktoři ve svých článcích několikrát napsali, že herec bil svou bývalou manželku Amber Heard. To se mu nelíbilo a podal proto žalobu. Soud ovšem uznal, že každé slovo o Johnnym bylo pravdivé a představitel Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku spor prohrál.

Boj za pravdu

Johnny Depp stále popírá, že by tvrzení o domácím násilí byla pravdivá. To, jak dopadl soud, je podle něj šílené a nezastaví ho to v boji za ukázání pravdy. „Mám v úmyslu dokázat, že obvinění nejsou pravdivá. Můj život ani kariéru nebudou tyto chvíle ovládat,“ dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy