Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tvrdá příprava Hanky ze Survivoru na Clash: Dostávala jsem rány do obličeje, abych si zvykla, říká

+ Dalších 10 fotografií

V Clash of the Stars 5 se mohou fanoušci těšit i na dívčí zápas v kleci. Své síly totiž změří dvě kočky – potetovaná Anastasija "Satnady" Chomičová a Hana "KrutoHanka" Gelnarová. Kráska ze Survivoru pro eXtra.cz popsala drsnou přípravu na zápas.

KrutoHanka má šanci

Hanku Gelnarovou si mnozí pamatují zejména z reality show Survivor. Tentokrát se ale ukáže v ringu Clash of the Stars 5. "Nervozitu ze zápasu nemám. Spíš takové tlaky od lidí, kteří si na mě vsadili, protože je tam velká částka a nechcete ty lidi zklamat," řekla eXtra.cz brunetka, která podle sázek, jež vypsala sázková kancelář Fortuna, má mít nad svou soupeřkou Satnady vcelku jasně navrch v kurzu 1,11 ku 5,93.

"Na jednu stranu je to super, protože vidím, že ty lidi mi věří a věřím, že vyhraju, ale na druhou stranu je to nevýhoda, protože je to furt MMA a může se kdykoli cokoli stát. Může se dát ruka níž nebo zakopnout a může to skončit špatně. Doufám, že ne, věřím, že ne," uvedla na veřejném vážení s tím, že ji bude mrzet, když ti, kteří vsadili na její vítězství, své peníze prohrají.

"Pak nechci od nikoho poslouchat, že jsem do toho měla dát víc a prohrála jsem jim peníze. Vím, že by do toho měli dávat peníze lidi, které prohra nebude mrzet, ale vím, že to tak není," dodala.

Drsná příprava

Gelnarová prý strach ze soupeřky nemá. A to ani přesto, že Satnady má letité zkušenosti s karate. "My jsme natáčeli nějaké tréninky, kde můj trenér řekl, že karate není nejlepší průprava pro MMA. Myslím si, že můj trenér řekne vše na plnou hubu. Je to show. On tam něco řekl, ona si to vzala strašně osobně. Já to osobně neberu. Tak do mě žďuchla, ale mně to nic neudělalo. Zítra se vše ukáže v kleci a tyhle šaškárny si mohla nechat na někdy jindy," podotkla Hanka ke staredownu, při němž do ní nasupená Satnady vrazila.

Příprava prý byla pořádně těžká. "Dostávala jsem těžké rány do obličeje, abych si zvykla. Trénovala jsem dvakrát denně, kromě soboty. Byly i dny, kdy jsem trénovala i třikrát za den. Byly modřiny, brek. Chtěla jsem odcházet z tréninku. Jestli to chci dělat, tak si musím zvykat," prozradila. "Nechci tam být tři kola a šaškovat devět minut. Chci to ukončit během prvního kola," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy