Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tvrdá pravidla pro děti Pitta a Jolie: Žádné googlení, domácí studium a přísný dohled experta

Angelina s Bradem tvořili jeden z nejstabilnějších párů v Hollywoodu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
děti

Angelina Jolie a Brad Pitt zastávají přísnou výchovu. Herecké duo, které společně vychovávalo šest dětí, sice oznámilo rozpad manželství již v roce 2016, ale výchovu rozhodně nezanedbávají. Jak informuje zahraniční deník Sun, děti se musí řídit přísnými, mnohdy až bizarními pravidly. 

Ačkoli by pro mnohé mohlo být velkým snem být potomky Angeliny Jolie a Brada Pitta, není to žádný med. Navzdory tomu, že hollywoodské hvězdy spolu netvoří pár od roku 2016, ve výchově stále zastávají přísná pravidla, jak informuje deník Sun. Nad některými skutečně zůstává rozum stát.


Po rozvodu, který byl dotažen do konce v roce 2019, Jolie prozradila, že jedním z jejích největších cílů bylo zajistit, aby její milované děti byly v bezpečí a šťastné. Jolie není velkým fanouškem sociálních sítí, a proto si pojistila, aby měla přehled o tom, co její potomci na internetu dělají. "Máme někoho, kdo na to dohlíží. Je to totiž děsivý svět," řekla časopisu People.

Děti si nesmějí své slavné rodiče vyhledat na internetu

Dvojice také prozradila, že děti nesmějí vyhledávat jejich jména na internetu, a proto přijali určitá opatření. Na všech počítačích dětí nechali zablokovat jejich jména, aby si potomci nemohli přečíst veškeré bulvární zprávy o slavném páru. Svou maminku a tatínka si tak nemohou vygooglovat. Usilují tak o to, aby si děti vytvořily svůj vlastní názor na své rodiče, nezávislý na tom, co se píše v médiích.


Složité to mají děti hvězdného páru i v otázce školy. Zatímco většina dětí slavných hvězd chodí do nejprestižnějších institucí, Angelina se rozhodla pro domácí výuku, protože nebyla spokojena se vzdělávacím systémem v zemi. "Dělám si starosti o vzdělání svých dětí. Mají doučování na všechny možné předměty," přiznala.

Oba herci měli své děti vždy na prvním místě. Angelina Jolie se bezprostředně po rozvodu vzdala na rok práce, aby se mohla rodině věnovat naplno. "Všechno se bude točit kolem dětí," vysvětlila Jolie. "Už přes rok nepracuji, protože mě potřebovaly doma. Všechno se prostě zastavilo," řekla témuž deníku.

Rozvod hollywoodské dvojice se táhl pěknou řádku let. Hlavním důvodem neshod byla právě péče o děti. Slavná herečka podala protiobžalobu, ve které je zaznamenán fyzický útok Pitta na Jolie. Herec měl údajně s Angelinou třást a natlačit ji na zeď. Poté měl dát ve vzteku několik ran pěstí do zdi. Když chtěl Pitt zaútočit i na děti, Jolie zasáhla a nechtěla, aby děti skončily v jeho péči.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy