Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tvrdá práce se vyplatila! Veronice Kopřivové závidí její tělo všichni

Co myslíte?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Veronika Kopřivová (27) na sobě pořádně zamakala a výsledky se dostavily. Měsíce odříkání a tvrdá dřina jí zajistily dokonalé tělo, se kterým se může pyšně vystavovat. Její křivky ale neobdivují pouze muži, i opačné pohlaví slintá nad Veroničinou figurou.

Veronika Kopřivová kromě svého e-shopu pořád cestuje a užívá si dovolenou se svojí láskou Jaromírem Jágrem. Společně cestovali napříč Amerikou a momentálně už jsou opět doma na Floridě a modelka září štěstím.

Je vidět, že jí vztah s Jaromírem Jágrem (46) prospívá a problémy či starosti ze svého života zcela vytěsnila. Kromě práce a cestování se ale také věnuje cvičení a dodržuje zdravé stravování, díky čemuž se může denně pochlubit na sociálních sítích dokonalou figurou.

Její tělo už dávno neobdivují pouze muži, kteří tajně Jaromírovi závidí, přidává se k ním čím dál tím více žen, které doslova pukají závistí a za její tělo by daly jmění. K obyčejným smrtelníkům se postupně připojují i známé české tváře, které Veroniku a její božské křivky obdivují. Není divu, že se beze studu ráda vyfotí ve spodním prádle a rozhodně nemusí nic skrývat.

Související články

Další články