Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tvrdá kritika Martina ze Survivoru: Holky v plavkách viděl snad poprvé, říká Bára

+ Dalších 7 fotografií

Martin Konečný má lepší sociální hru, než si mnozí mohli na počátku aktuální řady Survivoru myslet. To ve studiu pořadu eXtra Host potvrdila i Barbora Krčálová, která první dny na ostrově proti prostořekému Slovákovi rázně vystupovala. Ten si mladé krásky, které byly zpočátku tak znechucené jeho výrazy, že ho chtěly co nejdřív vidět v letadle do Bratislavy, tak omotal kolem prstu, že mu dovolily, aby je na ostrově pravidelně masíroval. A to i přesto, že předtím měl nechutné řeči na jejich přednosti. 

Hra Barbory Krčálové v Survivoru nebyla sice výrazná, díky alianci s Johankou se ale dostala do sloučení. Ačkoli vypadla ještě před top pětkou, na vlastní oči viděla proměnu Martina Konečného, který jí naháněl strach už během castingových kol, a netají se tím, že rozhodně netoužila s ním trávit čas v jednom kmeni. Samotnou ji prý nakonec překvapilo, jak blízko k sobě měli.

Martin ze Survivoru: Nechutné narážky na holky

“Na těch castinzích bych si nikdy neřekla, že budu mít k Martinovi tak blízko. Nějakým způsobem jsme si na něj ale zvykli. Zjistili jsme, že to není špatný člověk. Nemyslel to špatně. Akorát to, jak se vyjadřoval o ženách, tak nebyl zvyklý to dělat jinak,” říká Bára s tím, že náročné byly především začátky na ostrově s Martinem.

“Vypadalo to, že poprvé vidí holku v plavkách. Bylo to nepříjemné. Měl narážky na různé části těla. Prsa, zadek,” vysvětluje Bára s tím, že dokonce musela zasáhnout produkce. A to když Konečný po táboře měl hlásat, že pokud najde skrytou imunitu, předá ji některé z dívek za orální potěšení.

Barbora Krčálová: Martin myslel, že bude mít sex

“On měl ze začátku asi pocit, že tam sex bude mít, pak tam ale přijel a zjistil, že to nepůjde. V tomhle smyslu na nás nic nezkoušel. Nabídka orálního sexu padla před mým příchodem a byl z toho problém. Myslím si, že i od produkce dostal varování. Nijak to nakonec neřešil. V té první části měla u nás imunitu Johanka. Pak ji získal Martin a už ji nikomu nechtěl dávat. Nakonec tento nápad nezrealizoval,” směje se Bára s tím, že se Martin Konečný po týdnu na ostrově uklidnil a začal si získávat jejich sympatie. Jejich vztah byl dokonce tak pevný, že se od něj nechala i pravidelně masírovat

“Martin je profesionální masér a nebylo v tom nic sexuálního. Když někoho bolela záda a on nebyl unavený, tak masíroval,” přiznala Bára, které jsme se zeptali, zda Martina opravdu trápily problémy s hemoroidy, anebo simuloval, jak ještě na ostrově tvrdila i Karolína Krézlová.

Pravda o hemoroidech Martina Konečného

“Martin vypadal hrozně. Nemohl ani chodit. Na kmenové radě měl naskládané polštáře, ale těžko říct. V té hře mu to asi i pomohlo. Mohl už vypadnout. Kdyby neměl to zranění, tak by v tom duelu mohl skončit. Z toho mého pohledu ale nevypadal dobře. Ze začátku ho to mohlo bolet, pak třeba víc předstíral, protože zjistil, že mu to pomáhá,” myslí s Bára, která promluvila o tom, jak si Martin Konečný přivodil problémy s hemoroidy, kvůli kterým musel na ostrově dokonce podstoupit operační zákrok, což nedávno potvrdil na svém Instagramu i moderátor show Ondřej Novotný. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu, které je přiložené v článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy