Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tvoří se Romanu Vojtkovi nová rodina? Jeho dcera už má raději milenku než maminku!

+ Další 3 fotografie
Jedna z hvězd nové řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas možná brzy bude mít novou rodinu. Dcera Romana Vojtka si totiž během poměrně krátké doby vytvořila k jeho nové přítelkyni více než kamarádský vztah. Má ji snad raději než vlastní maminku?

Herec Roman Vojtek (43) před rokem opustil svoji manželku. Bylo to v době, kdy byla těhotná, za což samozřejmě sklidil vlnu kritiku. Už těsně po rozchodu ale bylo jasné, že takový fešák dlouho na ocet nezůstane.

To se také potvrdilo, protože na konci loňského roku vytvořil pár s muzikálovou herečkou Petrou Vraspírovou (28). S tou momentálně tráví co nejvíce času a společně s nimi je také i Vojtkova dcera Edita.

Ta si ke své “nové mamince” poměrně rychle vytvořila silný citový vztah. Je vidět, že k sobě mají hodně blízko a evidentně se tak tvoří nová rodina, do které tak trochu bývalá manželka herce nezapadá.

Otázkou nyní je, jak to maminka Edity vnímá. Zda chápe důležitost dobrých vzájemných vztahů nebo má i pocity žárlivosti. To by bylo celkem logické, protože Roman společně s Petrou a Editou opravdu všude vypadají jako skvěle fungující rodinka.

Mohlo by vás zajímat

Další články