Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Vystoupení Badinkové zachránilo celý díl! Děsnou práci maskérek střídala trapnost moderátora Ondřeje Sokola

Michaela Badinková zachránila jinak nudnou šou.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
GLOSA: Zábavný pořad Tvoje tvář má známý hlas odstartoval minulý týden svoji pátou řadu. Velkou škodou je ale stejný moderátor jako posledně. Suchý humor Ondřeje Sokola diváky spíše uspí, než pobaví, porota vychvaluje soutěžící až do nebes, i když v mnoha případech zcela neoprávněně a maskérky se také moc nenadřou. Jen těžko totiž podle vzhledu rozeznáte, koho soutěžící předvádí.

Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas je snad horší, než všichni očekávali. I když pěvecké výkony některých soutěžících nejsou tak strašné, práce moderátora, poroty a maskérů je na bodě mrazu.

Moderátorovi Ondřeji Sokolovi (46) by měl někdo promluvit do duše a požádat ho ve jménu českého obyvatelstva, aby si odpustil trapné vtípky, které všechny nudí, směje se jim pouze on sám a občas se to snaží zachránit porotce Jakub Kohák.

Kromě nudného moderátora, u kterého se těšíte na každou další reklamu, se moc nepředvedly ani maskérky! Chudáci soutěžící se absolutně nepodobají hvězdám, které předvádějí, zdá se, že každý má jen paruku a tunu samoopalovací­ho krému.

Celý díl zachránilo svůdné vystoupení herečky Michaely Badinkové, která vystupovala jako Nicole Scherzinger. Maskérky se sice opět nepředvedly, ale kostým měla zcela bezchybný.

Související články

Další články