Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Vítězka Erika Stárková svým vystoupením dojala Sokola i Basikovou

Tvoje tvář má známý hlas: Vítězka Erika Stárková svým vystoupením dojala Sokola i Basikovou
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
populární show
Sobotní večer znovu patří oblíbené pěvecké a taneční show Tvoje tvář má známý hlas. Osm celebrit prošlo obrovskými proměnami a převedly úžasná vystoupení v podobě tuzemských i zahraničních hudebních ikon. Mezi čtveřici porotců usedl herec, dramakouč a vítěz druhé řady Tváře Honza Cina (32). S výběrem vítěze to nebylo vůbec jednoduché!

Osmička účinkujících, tedy Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček opět vlezli do 'kůže' zahraničních i českých a slovenských hudebních hvězd a předvedli úžasná vystoupení.

Rozproudění publika a bizár pro Burešovou

Hned v prvním vystoupení zazářila Bára Basiková společně s Ondřejem Rumlem jako Céline Dion a Anastacia Svým duetem pořádně rozproudili publikum a rozvlnili porotu. "Já jsem teď opravdu dojatá paní učitelka, pan učitel, jak kdo genderově to cítí," začal hodnotit Jan Cina s tím, že je na ně jako dramakouč hrdý.

"Já jsem pořád v šoku, pro mě to byl strašný bizár," smála se Burešová s tím, že rok 2000 nebyl pro módu úplně dobrý. "Mně to přišlo, jako když dají dvě mámy děti k babičkám a totálně se urvou ze řetězu," hodnotila Eva Burešová s tím, že jinak bylo celé vystoupení úžasné.

Podle diváků je katastrofou Kalousová

Nejvíce u diváků televizní show Tvoje tvář má známý hlas pohořela Andrea Kalousová, která si v minulém dílu vytočila Natalii Oreiro. A absolutně ji nešetřili, opět...

"Přepnula jsem to jen na konec. To, že slečna neumí zpívat, už asi ví všichni, ale že ji porota chválí, jak byla úžasná, bla bla, takže zase raději volím jiný program. Snad i raději TV Barrandov se Soukupem," napsala divačka. "Andrea je sice krásná ženská, ale ty pohyby a zpěv jsem jí vůbec nevěřila. To se nepovedlo..." přidala se další. "Upřímně, tohle bylo asi její nejhorší vystoupení," stálo v dalším komentáři. Někteří hodnotili pouhým slovem "katastrofa"

Televizní diváci byli naprosto u vytržení po představení Jitky Čvančarové hlavně kvůli kostýmu, kdy přišla jako Robert Kodym z kapely Wanastovi Vjecy. "Wow! Zapnula jsem TV zrovna při tomto vystoupení a vůbec jsem netušila, kdo je v kostýmu schovaný," napsala uchvácená divačka.

Mnoha ženám se také zalíbil Harry Styles v provedení Jordana Haje. "Dokonalost," objevovalo se v komentářích. Naprosto úchvatné vystoupení pak měla Erika Stárková, která ztvárnila Christinu Aguileru. "Naprosto luxusní vystoupení. Bylo v tom vše, co v tom mělo být. Za mě dnešní vítězka," chválila divačka. "Tak toto jsem od Eriky nečekala, Christina je paní zpěvačka a Erika se s tím poprala neskutečným způsobem. Klobouk dolu," přidala se další.

Složitý výběr vítěze

U konečného bodování přišly hned dva problémy. Po hodnocení porotců se Stárková a Černý umístili se 30 body na prvním místě. Po bodování účinkujících se skóre zvedlo na 40, pro oba dva. Musela tedy znovu zasáhnout porota, kteří vybrali vítěze. Šampionkou čtvrtého dílu se stala Erika Stárková se svou Christinou Aguilerou Ta svým vystoupením rozplakala nejen Báru Basikovou, ale také Ondřeje Sokola

Kdo se líbil nejvíce vám? A kdo naopak u vás příliš nezabodoval? Napište nám své názory do komentářů!

Související články

Další články