Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas v ohrožení: Ondřej Sokol málem nedorazil a Burešová skončila v nemocnici!

Ondřej Sokol a Eva Burešová
+ Dalších 6 fotografií
Už v sobotu večer startuje první epizoda oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se můžou těšit na osm zcela nových soutěžících, kteří se každý týden převtělí do tuzemských, ale i světově známých hudebních ikon. Bojovat o vítězství a výhru pro dobročinné účely budou Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková.

1) NATÁČENÍ V OHROŽENÍ

Show Tvoje tvář má známý hlas je po roce zpátky na obrazovkách televize Nova! Ale stačilo málo a všechno mohlo být jinak. Natáčení prvního dílu páté řady totiž ohrozilo hned několik událostí. Nejprve Eva Burešová, mladá herečka a zpěvačka, musela do nemocnice s ledvinovým kamenem a její účinkování v show tak bylo ohroženo. Naštěstí zákrok proběhl bez problémů a Eva mohla už za týden po operaci natáčet své první vystoupení v Tváři. Následně ale přišla další velká komplikace. Moderátor pořadu Ondřej Sokol (46) totiž při návratu domů uvízl na letišti v Americe, kde byl na dovolené. Tvůrci do poslední chvíle nevěděli, zda se mu podaří vrátit včas. Ondřej nakonec za dramatických okolností přijel jen pár hodin před začátkem natáčení, a tak se diváci opět mohou těšit na svého oblíbeného moderátora už v sobotu večer na Nově.

2) S MAKETAMI KARAVANEM

Prvnímu dílu každé nové řady show Tvoje tvář má známý hlas předchází pověstné předávání maket moderátorem pořadu Ondřejem Sokolem. V páté řadě si Ondřej pro tyto účely pořídil vlastní karavan, ve kterém měl svou vlastní kostymérnu a maskérnu. Jeho novým úkolem ještě před odtajněním makety byla nápověda, koho soutěžící budou v první epizodě představovat. Ondřej se postupně převlékl za osm osobností, protože se ale líčil a oblékal sám, ne vždy to bylo opravdu ku pomoci. A když předává makety Ondřej Sokol, tak si můžete být jisti, že to nebude jen tak snadné!

3) ALEŠ HÁMA NOVÝM HERECKÝM KOUČEM

Nedílnou součástí show Tvoje tvář má známý hlas jsou kromě moderátora, soutěžících a poroty také tři kouči, kteří soutěžící připravují na jejich proměny. A zatímco pozice hlavního choreografa (Yemi A.D.) a pěvecké lektorky (Linda Finková) se nezměnila, tak na místě hereckého kouče se vystřídali už tři učitelé a nyní přichází čtvrtý. Po Jiřím Vejdělkovi, Ivě Pazderkové a Martinu Dejdarovi herecké žezlo přebírá člen poroty a bývalý soutěžící Aleš Háma. A ačkoli tato úloha není ani trochu snadná, Aleš působil, jako by se pro ni narodil. Pod jeho dohledem se tak diváci nemusí bát o to, že by naše nová osmička soutěžících nezvládla své předlohy věrně zahrát. Na Alešovy herecké lekce se můžete těšit už v sobotu na Nově.

4) STRIPTÝZ

Pátá řada oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas začne pěkně zostra! Na diváky čekají hned dvě proměny v opačné pohlaví, bude se zpívat německy i anglicky, zazní také drsný gangsta rap, ale především dojde už podruhé v historii soutěže na pánský striptýz. Zatím jediným soutěžícím, který se v rámci vystoupení svlékl, byl Martin Dejdar. Nyní to čeká urostlého Honzu Révaie. Zejména televizní divačky se tak mají na co těšit!

5) ESTER LEDECKÁ

Jako v minulých řadách, tak i letos bude v každé epizodě speciální host poroty. Hned v první tuto pozici zaujme světově známá sportovkyně Ester Ledecká (23). Ta je navíc dcerou člena poroty Janka Ledeckého. Ester si celé natáčení velmi užila a po celou dobu se královsky bavila.

6) TEREZA MAŠKOVÁ MÁ KOČÁR PRO PSY

Tereza Mašková (22) je velkou milovnicí zvířat a zejména psů. Vlastní dva pejsky, které nadevše miluje a jsou to parťáci do nepohody. Aby si usnadnila časté přesuny z místa na místo, pořídila jim dokonce speciální psí kočár, ve kterém jsou oba dva její malinkatí psi v sedmém nebi.

Mohlo by vás zajímat

Další články