Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Další soutěžící byla odhalena a je to zpěvačka Debbi

Zdroj: Facebook
Novinka
Tento velmi známy televizní pořad snad nemusíme ani představovat. Opět se vrátí na televizní obrazovky, pro skalní fanoušky je ale stále utajen seznam účinkujících. Odhaleno bylo už pět soutěžících. Dnes vám představíme tu pátou.

Tvoje tvář má známý hlas se opět vrátí na televizní obrazovky. Osmice soutěžících zatím nebyla kompletně odhalena. Už je známo, že se tam objeví Zuzana Norisová ,Robert Urban, Kateřina Brožová a Marek Lambora. Pátou soutěžící vám představíme dnes. Malou nápovědou je, že je to rusovlasá žena, která se nebojí dotknout slunce. Ano, není to nikdo jiný než Debbi Kahlová (26).

Zpěvačka rozhodne neváhala a ihned přijala nabídku na účast v soutěži. Napodobování ostatních interpretů jí není cizí, jak sama řekla dělá to v autě každý den. Co se jí velmi líbí, je vždy úžasná kostýmová přeměna, kdy jsou někteří soutěžící k nepoznání.

Celkově ji však soutěž jistě změní její běžný harmonogram. Dnes žije střídavě v Praze a na statku, který se nachází ve středních Čechách. Sama dodává, že ani po koncertech nemá smysl jet během noci zpět na statek. Ale pokud není v běžném pracovním nasazení, je to pro ni příjemný relax, který ji vytrhne z povinností běžného dne. Není to však bez práce, nevyhne se třeba také kydání hnoje nebo sušení sena.

Související články

Další články