Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Tomáš Matonoha jako Nafrněná Bára Poláková

Tvoje tvář má známý hlas bude zase stát za to!
Zdroj: tv nova
Oblíbená televizní show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu, ale jistě blíží do finále. I tentokrát se můžete těšit na úžasnou show plnou převleků a zpěvu.

V sobotu uvidíte další díl divácky oblíbené hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Tomáš Matonoha se totiž převtělí do Báry Poláková a předvede se v její písní Nafrněná.

Aby toho nebylo málo, tak mu s vystoupením pomůže sama Bára Poláková. Ta ovšem nebude vystupovat za sebe, ale za herečku Marthu Issovou, která se objevila ve videoklipu k již zmiňované písni.

„Nejdřív jsem se učil text, potom melodii a nakonec jsem si doma vzal židli, stůl a zrcadlo a trénoval jsem choreografii,“ prozradil Tomáš Matonoha.

Bára Poláková musela trénovat, aby co nejvěrněji napodobila Marthu Issovou: „Začala jsem pohybem, ten první jsem nazvala Ilona Csáková s předklonem, potom je tam husťák a pak jen vlnka. To jsou takové moje pomůcky, abych nezapomněla složitou choreografii Marthy Issové.“

Kromě Tomáše Matonohy diváci opět uvidí i ostatní hvězdy této show, Jana Maxiána, Anetu Krejčíkovou, Dalibora Gondíka, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články