Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Slováci jásají a Češi se vztekají! Proč to mají naši bratři lépe vychytané?

Zdroj: facebook
+ Dalších 12 fotografií
GLOSA: V sobotu na televizních obrazovkách odstartoval druhý díl páté řady kdysi sledované show Tvoje tvář má známý hlas. U našich bratrů Slováků nová řada odstartovala teprve v neděli večer a rozhodně to mělo jinou úroveň než u nás. A lidé drsně odepsali českou verzi a slovenskou vychválili do nebes!

Sobotní Tvoje tvář má známý hlas v podání českých osobností dopadla dá se říct katastrofálně. Moc tomu nepřidal ani moderátor Ondřej Sokol (46) s předpotopním smyslem pro humor nebo odfláknutá práce maskérů, kterou kritizují i lidé v diskuzích.

Mnoho z nich si stěžovalo na výkony i vzhled soutěžících, kteří vypadali, jak kdyby usnuli v solárku, ale žádné jiné změny lidé nezaznamenali. Vítězkou se stala Tereza Mašková (22) a i ta od lidí dostala pořádnou čočku: „Proč místo shine zpívá jakési šam? Jinak zazpívaný super. Ale Rihannu by člověk hledal marně. Asi to není úplně soutěž pro tuhle neznámou hvězdičku, která zatím sama za sebe nic kloudného nenahrála,“ napsala jedna z divaček.

Zatímco u nás to byl jeden velký propadák, u Slováků to v neděli vypadalo zcela jinak! Perfektní kostýmy, vtipný moderátor a dokonce i příčetná porota. Jak je možné, že nás Slováci v těchto formátech pokaždé převálcují?

Kromě skvělých masek, tance, zpěvu a celkového dojmu si lidé pochvalují i vítězku herečku Márii Bartalos. Nejen že byla zvolena právem, ale také si diváci pochvalují celkovou úroveň soutěže. Všichni se hlavně těšili na Jasminu Alagič, která je jednou ze soutěžících.

Svoji první roli zvládla celkem obstojně, ale zřejmě i díky raperce, kterou si vytáhla. Co ale bude dělat v dalším kole, kde je nutný zpěv? Sama moderátorka přiznala již v SuperStar 2018, že hrozně závidí zpěvákům a sama by si to chtěla vyzkoušet. Skrývá snad snědá kráska talent, který zatím nepředvedla?

Lidé se v diskuzích ale dohadují na něčem úplně jiném, co když si Jasmina vybere třeba Rytmuse (41) nebo snad Daru Rolins (45)? To bude teprve podívaná! A co na celý díl diváci? „Úplně top! Nemohla jsem si vybrat! Úžasné výkony, skvělé kostýmy, super show. Moc vám děkuji za tenhle krásný zážitek na celý život a těším se na další díly. Bylo to super,“ napsala jedna z mnoha divaček.

Související články

Další články